Příspěvky uživatele - Walter

Kadeřavost - postřik dnes?, 4.4.2018
Včera a dnes navečer poslední postřik broskvoní Kuprikolem.
Kadeřavost - postřik dnes?, 29.3.2018
Tak 26.3. letošní první postřik Kuprikolem a stejně se zdá, že ještě příliš brzy
Očkování / roubování broskvoní, 23.3.2018 Obsahuje fotku
zkusil jsem naroubovat 21.2. kopulací a angl. kopulací na semenáčky přesazené do květináčů do tepla a 2 po 1.měsíci vypadají takto. Tak snad se podaří.
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
Otevřel jsem si stránky agromanuálu a hned na titulní straně je článek od rostlinolékaře Ing. Galla s titulkem Aktuální přehled ochrany zahrad, sadů a vinic-březen a duben 2018. Zajímavý článek od odborníka, který léta pracoval v státní... celý příspěvek >
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
no a čím pro včely méně škodlivým byste doporučil zasáhnout proti květopasovi?
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
zatímco při použití postřiku do slivoní ve stadiu 80% opadaných okvětních lístků kontaminace včel téměř nehrozí, protože v té době rozvétají pro ně atraktivnější jádroviny
Nové technológie v sadoch, 21.3.2018
hned u prvního obrázku jsem zavzpomínal na sběr jablek v okolí Bolzána, který jsem si tam po převratu taky zkusil.
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
tak když je tak šíleně jedovatý, proč se nezakáže úplně, holt by nebyla řepka tak výnosná
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
Když se zakáže prodej po mililitrech a umožní se prodej jen v litrech, tak mi to nepřipadá jako omezování. Ledaže by bylo prokázáno, že v těch mililitrových baleních se celkově aplikovalo toho jedu více, než v litrových.
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
Ale jo, pane P., proč ne, když se to jinak nedá sehnat. Mě se to píše, když mám ještě půldecku schovanou. Ale mít roční spotřebu 120ml, koupil bych si celý litr, kdybych měl tu možnost. Dejte pak vědět, jak jste dopadl. 
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
jak už jsem v tom vláknu psal, Calypsem, nějaký malý zbytek ještě mám. Ale upřímně řečeno, kdybych býval věděl, že EU má v úmyslu malospotřebitelské balení zakázat, býval bych se předzásobil. Koneckonců ani ten litr najednou nemusí být k zahození,... celý příspěvek >
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
zkuste si, prosím, pročíst celé vlákno poldomorka hrušková, nějaké možnosti místo Calypsa tam jsou popsané.
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
Naked11. když spotřebujete ročně 120ml, nemáte náhradu a můžete si ho koupit, proč si Calypso nenecháte jen pro sebe a přemýšlíte o rozprodávání načerno? Jediné, co mě napadá, že buď jste provokatér nebo na tom chcete vydělat.
Kadeřavost - postřik dnes?, 19.3.2018
KUKY, díky moc za pomoc. Já zpravidla ošetřuji broskvoně proti kadeřavosti až těsně před rozvitím květních pupenů a proti moníliovému úžehu je postřik přibližně ve stejné době, uvažoval jsem proto o tomto spojení postřiků.
Kadeřavost - postřik dnes?, 19.3.2018
tak nejde o větvičky, ale o pupeny, z těch vyraší listy, které, nejsou-li ošetřeny, zkadeří. Pokud nechcete kontaminovat půdu pod stromky, dejte pod ně plachtu, igelit nebo něco, co část postřiku, která neulpí na stromku a spadne dolů, na chvíli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika