Příspěvky uživatele - vimon

Kde sehnat vyšší sadbové kontejnery?, 20.3.2017 Obsahuje fotku
Co tyto kontejnery? Jsou velice skladné a výška 18cm není problém. Protože je uvnitř alobal jdou výborně vyklápět. Drenáž dělám tak, že odstřihnu růžky. Fungují i opakovaně.
Rajče keříčkové - pěstování jako tyčkové - nehoda, 15.3.2017
Dobrý den, po Vaší nehodě s výsevem, by se kromě Stupického které je jasné, asi dalo poznat Tornádo, které od stáří 3 týdnů bude vyšší než ostatní odrůdy. Další bude vzrůstem Tomatoberry a podle tvaru plodu bude mít tvar srdíčka. Býčí srdce bude... celý příspěvek >
Kordjanka, Prim, Bianca a spol. - srovnání, 4.3.2017
Pokud porovnávám Kodrjanku a Venus, tak Venus vítězí. Kodrjanku jsem přerouboval asi 5 roky protože špatně dozrávala a bez pravidelných postřiků se neobešla. Venus je mnohem odolnější a spolehlivě dozraje. Mám asi 40 odrůd a s Kodrjankou byly vždy... celý příspěvek >
Rajče ruské oranžové, 20.2.2017
Ano je běžně v prodeji na osiva-sem... za 29Kč. Zkuste otevřít tento obchod a objednejte si semena která potřebujete.
Rajče ruské oranžové, 19.2.2017
Hnojím 1x týdně zálivkou Kristalonem Gold.
Rajčata 2017, 18.2.2017
Semínka mám od p. Honzy z Polabí.
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 18.2.2017 Obsahuje fotku
Já také pěstuji rajčata jen ve dvojicích. Dělám to tak už asi 25 let a úroda vždy výborná (pokud nepřijde nějaké krupobití). Pokud jde o plíseň tak s ní nemám žádný problém a když už se někde ukáže, tak rostlinu v květináči zlikviduji a okolní... celý příspěvek >
Rajče ruské oranžové, 18.2.2017 Obsahuje fotku
Našel jsem tu jedno foto z r. 2014.
Rajčata 2017, 17.2.2017 Obsahuje fotku
Loni jsem poprvé zkoušel odrůdu Auria a přestože jsem ji pěstoval v květináči po dvou kusech, tak byla úroda výborná. Sklízel jsem ještě v říjnu. Plíseň se u ní neobjevila.
Rajče ruské oranžové, 17.2.2017
Doporučuji. Já ho pěstuji již několik let a zatím nezklamalo.
Rajčata ve stavebních vědrech, 9.2.2017
To je nejlepší příspěvek z celé diskuze!
Rajčata 2017, 29.1.2017
Také jsem loni zkoušel Valdo, ale není to nic moc, Mandat je určitě lepší. Z nově zkoušených odrůd nám moc chutnalo Tomatoberry garden. To je odrůda, která se opravdu povedla (nemá ale český původ). Důležité ale je, že se dá sehnat její osivo. Stále... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 26.1.2017 Obsahuje fotku
Také beru semena z paprik koupených v obchoďáku a vždy je 100% klíčivost. Výsev dělám koncem února a v dubnu je přesadím do velkých květináčů, které mám do zmrzlých v nevytápěném skleníku. Potom je mám celé léto venku. Největší sklizeň je v září a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 19.1.2017 Obsahuje fotku
Já také rajčatům nepřisvěcuji a před stěhováním do nevytápěného skleníku asi polovině dubna, je mám v bytě na východním okně. Tak to dělám už asi 25let a rajčata jsou vždy OK. První výsev dělám v polovině února a druhý výsev v polovině března. Koncem... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 30.10.2016
Odrůdu Muskat Blue pěstuji asi 10 let a nikdy nezklamala. Vinikající chuť a velice odolná, když ji porovnám s ostatními asi 40 odrůdami, které pěstuji (nebo jsem pěstoval). Naše n.v. 220m. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika