Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olendr žloutnutí listů, 5.6.2023
což o to, paní Lído, tři hodiny trvá uveřejnění příspěvků s fotodokumentací mezi novými příspěvky v pracovní dny, u fotek a příspěvků k nim vložených o víkendu se čeká potupně až do pondělí dopoledne. To je opravdu smutné. Včera jsem sem dal... celý příspěvek >
Fíkovník - nedozrávají plody, 4.6.2023 Obsahuje fotku
před 3 roky jsemzasadil fíkovník k jižní stěně domu. Vloni měl tak asi 30 pěkných velkých sladkých fíků, letos jich bude, doufám, více. Zimní mrazy (zejména ty prosincové), přežil zabalený v lepenkovém obalu od velkého mrazáku a už v březnu nasadil... celý příspěvek >
Roubování angreštu, 4.6.2023 Obsahuje fotku
přidám pár snímků, letošních roubovanců roubovaných začátkem února, černý rybíz Titania a Ben Hope a angrešt Remarka, ten se neujal. Samozřejmě i já nemám stoprocentní úspěšnost, jen asi tak 2/3. Jenomže meruzalka několika starších stromkových... celý příspěvek >
Broskve 2023, 4.6.2023 Obsahuje fotku
vytváří se nový obrost, kadeřavost na ústupu, nejlépe dopadl Springcrest, FMIII a jeden stromek Redhavenu, které jsem stříkl v rozmezí jednoho týdnu 2x, ostatní stromky postříkané jen jednou byly zasažené na můj vkus poměrně dost, ale už jsou z... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 2.6.2023
trochu odbočím,..a co sena, pane Bieglere, už máte sklizeno? Myslím si, že letos vyšlo počasí náramně. Už jsem měl letos našlápnuto, že koupím velký balík, ale rodinná rada rozhodla, že není nad domácí. My jsme dělali půl hektaru, no, žádná extra... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 2.6.2023
Pro vás, anonymní prostořeký přispěvateli od Zábřehu, jsem pan Walter. Měl byste se přiučit slušnému chování. 
Kristalon na jahody v době sběru jahod, 2.6.2023
, palec nahoru za tento příspěvek, který vyřešil dotaz tazatele a potvrdil, o čem jsem byl přesvědčený,
Rajčata 2023, 2.6.2023
přísloví praví, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Takže jestli někdo má v skleníku takhle velké papriky a cukety, které si vypěstoval sám ze semínek, dobrá, může být, je pěkné, že se snaží, ale asi je z jihu Moravy a možná má vytápěný skleník, ale... celý příspěvek >
Kristalon na jahody v době sběru jahod, 2.6.2023
tak otázkou je, jak rychle dokáže jahodník reagovat na přihnojení kristalonem, neboli zda ještě hnojivo dokáže zpracovat na vývoj už zrajících plodů. Přeci jen to nějakou dobu trvá, než rostlina kořenovým systémem odebere živiny a zpracuje je.... celý příspěvek >
Roubování angreštu, 1.6.2023
Angrešt roubuji na meruzalku. Podrůstající výhony meruzalky u stromkového angreštu nechám v prvním roce narůst na výšku aspoň nad 1,2 metru. V druhém roce začátkem února roubuji na výhony do rozštěpu nebo kopulací. Ponechám 1-2 listové pupeny na... celý příspěvek >
Aku záhradný vysávač, 1.6.2023
vysavač listí jsem si pořídil už před 10 lety a nebyl k ničemu. Do spousty míst pod keře se s ním nedostanete, nasává i suchou hlínu, všechno to rozmixuje a šíleně se z pytle práší. Taky vysypávání pytle není jednoduché. Tak to je moje zkušenost. Pak... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.5.2023
2.66: tak kdybyste ještě připsal, že vám to tak pěkně všechno roste deset kilometrů od Brna. 450 metrů nad mořem na Jižní Moravě je samozřejmě něco jiného, než 450 metrů v Severních Čechách. Walter
Problém s meteostanicí, 17.5.2023
a není možné ten výpadek nahrát na kameru a poslat jim to, aby viděli, jak ten výpadek probíhá? W.
Postřik stromů v květnu?, 13.5.2023
U jabloní je nejdůležitější postřik insekticidem proti květopasu jabloňovému ve stádiu myšího ouška, na ten už je pozdě, neboť jabloně už jsou po odkvětu, případně ve vyšších polohách kvetou, fungicidem proti strupovitosti (pokud nejde o... celý příspěvek >
Ruční postřikovač, 11.5.2023
tak to mě těší. Mám dva a všechny, co jsem měl předtím, jsem vyhodil. I když i tady by bylo co zlepšovat, třeba kdyby byl ventilek na upuštění tlaku v natlakované nádobě. Ale zase je pravda, že těsnění na ventilku už může být při dlouhodobém užívání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika