Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví zoja, 21.1.2024
Děkujeme za pochvalu, posíláme písničku a klíčenku s kolečky do nákupního vozíku k tomu!
Počasí, 20.1.2024
-pomyslným píšu brkem, chci být jedlí, sněhem, smrkem-prostě vrůst chci do obrazu, po takové kráse pasu, moc se třesu, ne však chladem, po té Hvězdě hořím hladem, blažím slastí od Vás snímku, ač nekuřák bafám dýmku, vytesanou pěnovku, smekám, pane... celý příspěvek >
Počasí, 20.1.2024
Dívka ta víc zahřát chtěla, přesula se do fotela. Tam už byl jsem, na mou věru, nezbylo jen u fotelu, zachtělo se Lásce hraní, nenastalo vůbec spaní. Sláva budiž tomu krbu, díky němu teď tu... SPCH.
Počasí, 18.1.2024
K nám se teprv sklinka sune, uvidíme nad ránem, nad hlavou mi racek sviští o závod s kormoránem. Od Kroměříža včíl SPCH.
Co udělat s kalanchoe, aby kvetla?, 15.1.2024
Snad nařízkovat a v budoucnu nepřelévat, poskytovat více Slunce, SPCH.
Počasí, 11.1.2024
Pokud ruka, která krmí netluče, bříško plní a praskají strachu obruče, SPCH.P.S.:Viděli jste baletku na zamrzlé Plumlovské přehradě?
OLEJOVA SKVRNA NA KUZI, 9.1.2024
Hadřík+teplá voda+jar?
Včelý med 🐝, 9.1.2024
¨Ten ypsil na konci včelý je dle vzoru těžký-život fčel, nebo taky sladký-med. Asi v té krásné zemi pana autora podle aký?Já už déle neřeším vlivy na organismus dětský, ale spíš dědský,SPCH.
Male plody tresen Burlat, 7.1.2024
Třeba uhynula naštěpená část a plodí podnož? Chybí víc údajů-např.jak je Vaše třešeň stará, zda dříve rodila typicky velké plody, jak výživnou půdu má pod sebou...?SPCH
PF 2024, 6.1.2024
Život náš je jako dort, rajče místo třešničky mě neuráží. I já do roku 2024 přeju jen to dobré bez násilí a živelných katastrof, SPCH.
Počasí, 5.1.2024
O jablůňky obavy zatím nemám, meruňky a broskvoně? Bezinky tlačí lístky, že kvetou chudobky je běžné, sem-tam pampeliška... SPCH, kósek od Kroměříža.
Lignohumáty, 4.1.2024
Y+Y...
Roubovací nůž, 1.1.2024
Je jeden hasnoucí zápasník, má spoustu obdivovatelů. Miluje zvířata-i ta exotická, např.tygry. Jedna jeho kočička prý měla nemoc drápků, tak o ně přišla. Byla mu odebrána, on ve svém zatím posledním souboji dostal KO... Holt život je houpačka, a to i... celý příspěvek >
Počasí, 1.1.2024
Rok je zatím robě v plence, hlasem volá lačně, tence. Až se mámy, táty střese skolí třeba stromy v lese! Máme letos o den více, naděláme jablek, píce, zelí, vajec, salámy-bude zas rok za námi, SPCH.
Slivovica, 31.12.2023
Až se chlastem staneš plechem, ustel sobě v lese mechem, vlka slyšet lačně výti, už Ti vážou smutné kvítí. Na zdraví a šťastný celý rok 2024 přeje SPCH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika