Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Noo, nezávidím to těm degustátorům na věhlasných akcích v Lysicích, Holovousích a dalších, když mají zodpovědně popsat, které jablko chutná nejlépe. Ochutnal jsem teď jen Sirius, Ghivu a Opál a nevím, čemu dát jedničku. Sirius a Opál už jsou měkčí,... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 26.2.2024
Tak už se těším, až se také dočkám. Trošku mě mrzí, že stromek od pana Schreibra je knip-baum a dodaný se zastříhlým terminálem, takže k naroubování na další M9 a namnožení se nehodí téměř nic. Walter
Honeycrisp, 26.2.2024
Myslím si, pane Mičurine, že si to vysvětlujete příliš negativně. Já to vidím tak, že o téhle odrůdě, jak roste, jak se chová, jakou má chuť, atakdále, toho zatím mezi amatérskými pěstiteli nebylo napsáno mnoho a tak každý příspěvek k téhle odrůdě je... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Ať se vám daří.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Pane Mičurine, už roubujete venku? Já jsem včera začal se sloupcovitými Lambada a Swing na M26. Hmm, teď vidím váš navý příspěvek, takže ano. Letos mám v úmyslu naroubovat na podnože a do korunek vřeten odrůdy Admirál, Allegro, Bonita, Barby, Lyra,... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Jsem rád, že jste se ozval, pane Mičurine, máte výstavní kousky na tuhle dobu.Taková na pohled nádherná jablíčka v lednici opravdu nemám. Neošetřuju proti strupovitosti a tak se mi posledních letech tvoří na plodech na konci sezóny sazovitost.... celý příspěvek >
Bordeauxská jícha, 25.2.2024 Obsahuje fotku
pro zájemce, takto je popsaná příprava jíchy v literatuře v 1938. 
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 25.2.2024
z novějších mám teď odrůdy Admirál, Allegro,Angold, Blaník, Bonita,Gala Schnitzer, Ghiva, Lambada,Lucy, Luna,Lyra, Merkur,Opál, Orion,Orange Crisp, Red Topaz, Rozela, Rubelit,Rumba, Sirius,Topaz. Většinou jsou to mladé stromky v stáří od pár měsíců... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 25.2.2024
Moc pěkné..To je opravdu úspěch utrhnout si vlastní rajčátka v únoru v domácích podmínkách. Gratuluji! Walter
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
V SEMO jsou uznávaní odborníci a jak už jsem psal, já to respektuji a poučil jsem se z toho, že v mém případě nejde o pikýrování v pravém slova smyslu, ale o přesazování. Pikýrováním se rozumí přesazení nahusto vysetých semen a z nich vzešlých... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
Tak napsal jsem, v čem může být problém, pravda to být nemusí. Ale pravá příčina vadnutí kedlubnů je tím pádem neznámá. No, za ty roky pěstování jsem si všiml, že více mladých rostlinek košťálovin pohromadě z nějakého důvodu prosperuje lépe, než... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024
z toho pro mě vyplývá, že pokud přesazuji mojí sadbu košťálovin s pravými lístky do skleníku, nejde už o pikýrování, ale o přesazování. 
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024 Obsahuje fotku
zdá se, že košťáloviny předpěstovává každý jinak, podle svých možností a zkušeností. Walter
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024 Obsahuje fotku
tady je stručný popis padání klíčních rostlin.
Sekvojovec obrovský, 21.2.2024 Obsahuje fotku
o 15 měsíců později
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika