Příspěvky uživatele - 248.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 17.8.2013
Řežu ji po sklizni ve druhé polovině srpna. mám jednu hodně starou a jednu mladou, oba stromy jsou čtvrtkmeny, podnože nevím. Korunu mám zapěstovanou s terminálem - spodní patro větví, s odstupem druhé patro a pak jsem terminál nahoře odstranila, aby... celý příspěvek >
Schnou mi floxy, 17.8.2013
To, že je sousedi mají OK, není směrodatné - jedině, že by měli stejnou odrůdu jako vy. Ony totiž jsou různé odrůdy floxů k chorobám různě citlivé, novější jsou většinou odolnější.           Lída... celý příspěvek >
Poradíte mi o jaké kaktusy a sukulenty se jedná?, 17.8.2013
S tou sedmičkou má pravdu p.Josef, pryšec to rozhodně není.         Lída
Schnou mi floxy, 17.8.2013
Floxy trpívají na padlí - jestli to náhodou není ono, v tom případě stříkat. Bez fotky se těžko radí.           Lída
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 16.8.2013
Ona se otrhaná nezralá rajčata mají nechat dojít v pokojové teplotě a ve tmě (třeba přikrytá papírem) - a pod postelí tmu mají ;-))  Jinak jsem jim vršky ustřihla dneska (nad posledními nasazenými plody jsem nechala list)    ... celý příspěvek >
Hortenzie, 16.8.2013
Ono také záleží na tom, jestli máte velkolistou (vyžaduje polostín, řeže se co nejméně)  nebo latnatou (lépe kvete na slunci, ale polostín snese, řeže se hodně).           Lída
Malinoostružiník řez, 14.8.2013
Řežou se jako ostružiny - nové výhony nechat, staré odplozené pryč....         Lída
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 14.8.2013
p.s. - Ohledně té Rheingold zkuste zahr.centrum Slivoň-Fytex Slaný, měli ji v nabídce.
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 14.8.2013
Mám na zahrádce Oulinskou (starý strom a mladý stromek). Je vynikající, když jdu okolo neodolám a mlsám. Je nejen sladká, ale i voňavá. Dozrává většinou kolem 8.8., letos o pár dnů později. Ani starý strom nemám vysoký, záleží na řezu. Je samosprašná... celý příspěvek >
Nektarinka, 12.8.2013
Když ony ani ty rezistenty nemusí být 100% - kamarádka jabloně nikdy nestříkala (má Topas, Rubinolu, Rajku, Goldstar) a plody byly čisté. A letos? Dnes jsem si toho všimla - plody a někde i listy samá strupovitost... Že by u všech najednou prolomená... celý příspěvek >
Co nasadit po gladiolách, 12.8.2013
Jedná se o vzájemný přenos chorob a škůdců. Ty gladioly se vám budou špatně tahat, když je máte mezi tulipány...         Lída
Opuncie, 11.8.2013
Ohledně zaschnutí máte dvě možnosti. Buď nechat po odříznutí tak dva-tři dny a zasadit, nebo dále čekat, až se na řezu objeví "čekací" kořínky - obvykle při krajích uvidíte takové malinké bělavé hrbolky. Jinak je to kaktus, takže uvedený substrát by... celý příspěvek >
Kovový oblouk pro popínavé rostliny, 10.8.2013
Nějaký rok vydrží i kupovaná konstrukce z obchoďáku za 200 Kč, bývá u ní problém, že většinou urezne u země. My holky to většinou řešíme tak, že vedle urezlé části zapíchneme kolík nebo kus železa a zbytek konstrukce k němu přitáhneme drátem. Kotvení... celý příspěvek >
Žluté listy, 9.8.2013
Zapomněla jsem přidat obrázky, nešly okopírovat...           L. Nebezpečná choroba ovocných dřevin - evropská žloutenka peckovin CANDIDATUS PHYTOPLASMA PRUNORUM
Žluté listy, 9.8.2013
Také tipuji, že to žloutenka není. Nevím, jestli stromek kvetl, ale u žloutenky udávají abnormální prodlužování květních stopek a hlavně zelenou barvu okvětních lístků, listy stromku kromě silného svinutí (okraje listů jsou až k sobě) a světlé barvy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika