Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rycí vidle, 2.7.2020
Dobrý den. Nemám tušení paní Lído, já nejsem strojař. Ale nikdy jsem nemusel rovnat ani jeden hrot. Jsou to profi rycí vidle a je to opravdu znát. Ale je fakt, že půdní podmínky tady na Hané jsou skvělé. Stanislaw
Rycí vidle, 2.7.2020
Dobrý den. Mám rycí videl Ideal, které mají dřevěnou násadu. Koupil jsem je u pana Pasiče. Zkuste si je najít. Jako bývalý profizahradník mohu napsat, že lepší jsem ještě nepoznal. Vyrobeno v rajchu. Stanislaw
Papriky 2020, 30.6.2020
To netuším, syn je má a nic neříkal. Akorát připomenu, že na to menší balení tehdy padl můj plat za celý den, dnes bych si ho hravě koupil za hodinový plat. Stanislaw
Papriky 2020, 30.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Napište do vyhledávače repro plast, ale dohromady. Ty spojky se vyráběly už za socíku. No a moje dnešní papriky ve fóliáku vypadají takto. Stanislaw
Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 26.6.2020
Dobrý den. Mám taky sekačku od Bédi, akorát víc jak 20 roků a vůbec si nepamatuju, že bych ji někdy čistil. Nasekala obrovské plochy, dnes už jen seču na dvoře a obecní pozemek před domem. Je ale pravda, že šasí je ze slitiny. Co by potřebovalo... celý příspěvek >
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020
Dobrý den. Zatím nic neodřezávat, ale vyberte silnější narostlý výhon a k tomu původnímu kmínku ho pěkně přivažte, ať roste kolmo a ať ho případně nevylomí pták. Ten slabší výhon klidně odstranit. Přivázat vhodným materiálem, používám tzv. roubovací... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 16.6.2020
Dobrý den. Není třeba se obávat o fóliák, i kdyby foukalo sebevíc. Ten tvar způsobuje, že vítr celou kostrukci přitláčí k zemi. Může povolit fólie, ale když použijete kvalitní, nic se neděje. I tady někdy fest fouká a fóliák zcela v pořádku. Právě... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 15.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Trochu se přidám. Mám nevytápěný fóliák 5 x 6 metrů a pěstuju v něm pouze papriky v počtu 84 sazenic. Jen na jaře, než papriky vysadím vyseju ředkvičku, kedlubny na trhanou sadbu a taky do něj dávám přepíchané výsevy, aby byly víc na... celý příspěvek >
Sklízíte už někdo pór?, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Omluva, připojilo to jen jedno foto. Tady je ten truhlík. Stanislaw
Sklízíte už někdo pór?, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Toto je foto truhlíku s výsevem cibule Globo a dvou druhů zimního pórku. Je to z 15. března. Vysetý doma, mám ale jen okno na sever, takže vše velmi pomalé. Na stanoviště vysazené poměrně malé sazenice v květnu, ale dle mých zkušeností... celý příspěvek >
Identifikace keře, 10.6.2020
Dobrý den. S velkou pravděpodobností to je Juniperus x media "Pfitzeriana Old Gold". Je ale ještě několik dalších velmi podobných jalovců. Např. Junierus x media "Plumosa Aurea". Taky Juniperus chinensis "Mordigan Aurea", ten je ale vysoký jen do... celý příspěvek >
Maranska nebo Australka?, 29.4.2020
Maranska
Stříkáte plevel v bramborách?, 28.4.2020
No, jen poznámku. I ta vaše měď je chemie a pravděpodobně brambory i hnojíte. I kdyby jen kompostem, tak v něm jsou živiny, které je rovněž možné vyjádřit chemickým vzorcem. Ostatně, úplně všechno na světě je chemie. A ještě něco. Všechny ty různé... celý příspěvek >
Maranska nebo Australka?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Australka: (viz. Foto) Je to výborná nosnice Vejce dosahují velikosti až 60g Jsou to milé, černočerné slepičky které snáší skoro každý den Zrovna mi novou generaci vyseděla moje slepička (viz. Foto) Minulý rok mi kvokala i sama Australka a... celý příspěvek >
Priprava plochy pred sadenim travy, 20.4.2020
Dobrý den. Jistě jste někdy šel kolem místa, kde je deponována skrývka třeba ze staveb rodinných domů. Jsou to různě velké hromady zeminy a první co prorůstá, je pýr. Je to neuvěřitelně vitální travina. Ostatně, na ni byl kdysi za oceánem navržen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika