Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze ještě sázet rajčata?, 3.7.2024 Obsahuje fotku
Tahle rajčata(vlevo) ze zakořeněných řízků(zálistků) jsem sázel ven 9.6.. V současnosti všechny kvetou, některé už mají malé plody. Rezist. odrůda Rose Crush a Crimson Crush. Walter
Meruňky 2024, 3.7.2024 Obsahuje fotku
Nu což, když podnož podrůstá, je třeba toho využít a Betinku namnožit. Jelikož je Betinka rezistentní šarce, ujmutí jejího roubu na podnoži je důkazem nezavirované podnože.
Meruňky 2024, 3.7.2024 Obsahuje fotku
Betinka. Zpočátku to nebyl žádný zázrak, stromek byl křivý a neduživý, chtěl jsem ho na St.Jul. a obdržel. Po 2 letech začal intenzivně podrůstat, což je neklamný projev podnože Mb. Květy poměrně odolné mrazu, ověřeno letos. Chuť vynikající navinulá,... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 3.7.2024 Obsahuje fotku
Zpracování broskví neřeším. Springcrest je asi nejlepší na přímou konzumaci, co se nesní v rodině, to se rozdá. Na zpracování ani není čas, teď na 4 mladých stromcích dozrává FM3, pak budeme sklízet Redhaven, pak Cresthaven.
Meruňky 2024, 27.6.2024
Já jsem si pane Korzáre vždy rád přečetl Vaše příspěvky tady na tomto fóru, ještě za doby původního majitele nebo pak na spřáteleném slovenském fóru. I tady si je rád přečtu. Možná je to jen Vaše osobní věc, ale mě pořád vrtá hlavou, proč náhle, když... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 27.6.2024
Tak meruňky mám moc rád, ale taky houby, zeleninu a já nevím, co ještě. Takže svou rodnou hroudu neopustím a musím si vystačit se starou dobrou Karolou, kterou teď sklízím a rezistentní Betinkou. Úroda z nich mi postačí. Vedle toho mám ale letos... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 27.6.2024
Když už jste vytáhl toto téma, 145.214, tak já zase shledávám časté útoky a urážky namířené proti přispěvatelům vystupujícím zde pod nějakou konkrétní přezdívkou výhradně ze strany některých přispěvatelů bez žádné přezdívky.
Lze ještě sázet rajčata?, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Tak mohu jen potvrdit slova pana Milana. Dělám taky rostliny rajčat z řízků, chce-li někdo, tak ze zálistků, které nechám zakořenit a pak vysazuji na záhony uvolněné po raných košťálovinách. Letos jsem takto vysadil 9.-10. června 40 nových rostlin,... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 22.6.2024 Obsahuje fotku
Springcrest
Meruňky 2024, 22.6.2024 Obsahuje fotku
Karola.
Okurka- skleník- choroba, 17.6.2024
Pokud nejde o svilušku, jde pravděpodobně o nedostatek některého ze základních prvků hnojení, konkrétně nejspíš fosforu, případně ještě hořčíku. Čím tazatel hnojí? Zkusil bych přihnojit cereritem.
Rajčata 2024, 15.6.2024
Včera jsem v skleníku objevil první rajče postižené suchou hnilobou. Nemeškal jsem a všechny rostliny jsem postříkal 1% roztokem Kalcolitu.
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 13.6.2024 Obsahuje fotku
Jak už jsem psal, pane Happy, je třeba zkusit pěstovat jiné druhy rajčat, které jsou této plísni odolné. Mám dojem, že jak se jednou do skleníku nastěhuje, není možné se jí zbavit. Vždy v nějakém rohu konstrukce nějaká spora přežije a příští rok se... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 13.6.2024 Obsahuje fotku
U mě bude obvyklá úroda. Dost plodů je ale poškozeno květnovým krupobitím. Walter
Přesazení, 12.6.2024
tady bych se ovšem obával slunečního svitu. Nevíme, zda smrček na balkóně je navyklý na celodenní sluneční svit nebo na jaké místo do volné půdy bude umístěný. Měli bychom si uvědomit, že se blíží období slunovratu a slunce svítí až 14 hodin denně.... celý příspěvek >
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika