Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dráty na révu, 10.12.2019
Zavařené vršky mám. OK, navařím oka. Obávám se, že kvůli hlavnímu drátu dole budu muset vrtat.
Dráty na révu, 9.12.2019
Dobrý den, mám zabetonované ocelové jekly 50 x 50 mm. Bude stačit na dráty navařit oka z boko sloupku nebo je 50mm málo a bude lepší odělat z pásoviny vedení např. 100mm s otvory, které navařím na ty sloupky? Díky
Dráty na révu, 28.11.2019 Obsahuje fotku
Ještě se zeptám, když udělám dvojdrátí tak, jak je to na obrázku, jak přes ten prostřední sloupek projde tažeň? Díky za vysvětlení
Dráty na révu, 28.11.2019
To se neudrží na těch chapačích jak fazole?
Dráty na révu, 27.11.2019
Dobrý den, budu dělat dráty na révu v délce asi 25 m. Chtěl bych se zeptat, zda je dvoudrátí opravdu nutné, nebo bude stačit udělat jednodrátí, popř. malinko husčí. Třeba po 20 cm. Díky
AKU nůžky na révu, 19.11.2019
Zdravím, chtěl bych si na stříhání révy a stromů koupit nůžky AKU. Koukal jsem na Makiťácký a to je celkem salva. Objevil jsem toto. Nemáte s tím někdo zkušennost? Díky
Zakalená část pálenky, 31.10.2019
A jde s tím něco udělat?
Tažná síla VARI, 30.10.2019
Dobrý den, jaká může být tažná síla Variny? Mám na ní oboustarnné závaží v kolech plust to velké vepředu. Kola jsou litinová. Chci koupit lano, kladku, háky a něco menšího v lese potáhnou k cestě na zpátečku. Díky kladce se síla... celý příspěvek >
Zakalená část pálenky, 30.10.2019
Dobrý den, mám menší problém. Z pálenice jsem dovezl cca 30 litrů pálenky. Sám jsem si ji v pálenici stáčel z nerezového tanku. Stočil jsem to a dovezl domů. Stálo to asi měsíc a před týdnem jsem to šel stočit do celkem čtyř demižonů. Jeden v... celý příspěvek >
Větší kola na vlečku VARI ANV 350, 20.10.2019
Zdravím, jezdím hodně do lesa s Varinou a často se mi stane, že když s fůrou jedu, tak se zasekávám na tom, že kola vlečky nepřejenou např přes kořen a fréza se zahrabe. Dávám to za vinu malým kolečkům. Přemýšlím, že bych sehnal ty větší na ANV... celý příspěvek >
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019
Díky za vyčerpávající odpověď. Zítra to omrknu, popř. nafotím a fotky dám sem.
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019
Díky za info. Mám tam nahrnout tolik zeminy, aby bylo to vyzrálé celé pod zemí? Kolik hlíny stačí? Nobo co to obalit do nějaké juty?
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019 Obsahuje fotku
Teď jsem si uvědomil, že jsem vlastně sazenice fotil mobilem. Posílám foto.
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019
Nene, to jsem vygooglil jen jako ilustrativní obrázek. Ty moje jsou již bez listí, krom asi dvou. Zítra to nafotím a hodím to sem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika