Příspěvky uživatele - 189.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Prosím, neubližujte kaktusu, ničím do něj nešťourejte a ničím jej nepotírejte. Tyto jakoby zdřevnatělé oblasti, většinou v záhybech, jsou u kaktusů a pryšců zcela normální a přirozené, o žádné štítěnky se nejedná. To by jeden brečel, když (zde stále... celý příspěvek >
Finální plán výsadby stromků u RD, 14.11.2022
SPCH, souhlasím s vašim kritikem. Sesadit dohromady více stromů je šílenost. Začínám si víc a víc myslet, že jste nikdy žádný strom ani nepěstoval. Vaše typické "odpovědi" na dotazy tazatelů jsou většinou ve formě otázek a bez valného významu a vlivu... celý příspěvek >
Česnek sezóna 2021/2022, 1.11.2022
Kámen úrazu je "tých pár teplejších dní". To dopředu nikdy nevíte, a pokud jich bude o trochu víc, česnek se probudí už na podzim, a při velkých mrazech (buď už na podzim, nebo při dalším oživení na jaře) může být zničen. Ale je to vaše rozhodnutí... celý příspěvek >
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 21.10.2022
Zamotané? Co je složitého na šikmém seříznutí podnože v březnu, udělat totožný šikmý řez na roubu, přiložit to k sobě a omotat páskou?
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 19.10.2022
Černá a zelená.
První preventivní postřik proti PB, 19.9.2022
Ještě doplním - po vložení sazenice přisypu trochu zeminy, na to trochu NPK a pak další zeminu. Navrch pak vydatně do díry zaleji a dosypu kompletně. Po pár dnech se NPK začne postupně dostávat ke kořenům a nastartuje bujný růst.
První preventivní postřik proti PB, 19.9.2022
A co se týká jílovice, to taky žádný problém není. Díry pro rajčata vrtám ručním zemním vrtákem (pro usnadnění, abych nemusel zbytečně hloubit obří jámu), a spodní část vyvrtaného je samozřejmě jíl (málokdo má půl metru černozemě). Kvalitní zeminu... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 16.9.2022
Víte, co znamená HP, že? Hokus pokus... přeci nechcete od experimentátora, aby se držel doporučeného a osvědčeného hnojení brambor.
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
Ano, přesně tak. S tím rozdílem, že u nás ani v červnu tolik nenapršelo. Nechápu Waltery a jim podobné, že mají potřebu napadat tento známý fakt - že rajčata mnoho vody nepotřebují, a psát rezolutně "všichni zalévají", "všude je to nezbytné", "vy... celý příspěvek >
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
Ne, nedělám si legraci. Rajčata sázím 40 - 50 cm hluboko a zalívat skutečně potřeba nejsou. Nemám potřebu se s vaším "všichni pěstitelé zalévají" jakkoli přít, dělejte si to, jak chcete, a tvrďte si, co libo. Já jen řekl, že je pěstuji i v suchém... celý příspěvek >
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
Jižní Morava. A opakuji znovu - celé léto prakticky nepršelo, postřehnutelně až na konci srpna. Ano, půda byla totálně proschlá hodně hluboko. Nicméně rajčata rozumný pěstitel taktéž sází hluboko a díky tomu je nemusí zalívat. Ostatně nezalívám je... celý příspěvek >
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
"Jasně, letos jsem je držel s vodou hodně zkrátka - i v těch vedrech jednou za 3 - 4 dny." To si děláte legraci? Rajčata nezalívám vůbec, a ani v okolí neznám nikoho, kdo by je zalíval. Úroda standardní, nestačíme zpracovávat. A to tu celé... celý příspěvek >
Jak zastrihnout oresak, 8.9.2022
Ořešáky řežu, jak se mi to hodí - jaro, léto, podzim, zima, a ještě NIKDY jsem nezaznamenal jakýkoli problém. Takže pozdě není, klidně jej zastřihněte, máte-li tu potřebu. Ale ořešáky řez nepotřebují. Já pouze, jak se ořešák rozrůstá, příležitostně... celý příspěvek >
Učím se roubovat meruňky, 30.8.2022
Pane Waltře, děláte si legraci, že si rád přečtete informaci "Připravuju záhonek pro výsev semen na výrobu domácích podnoží."? Může být třeba zajímavá informace, jak probíhalo roubování a jakého výsledku dosáhl, s přiloženými fotkami, ale toto?... celý příspěvek >
Učím se roubovat meruňky, 30.8.2022
A proč nám to píšete? Jaký smysl má pro nás tato informace?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika