Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvar špičák, 11.11.2023
Paní Lído, víte proč jsem uváděl tu nevědomou paní?Právě proto, že je nevědomá a věří v zázračnost rezistentní propagandy a potom ji ničí plody jiná závažná porucha.To se pak lidi oblbují když jsou nevědomí. V roce 2021 vysazeno v pardubickém... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
No a jak se dalo čekat mainstream na on.line opět úřaduje.Podsouvá, zesměšňuje, překrucuje, bagatelizuje a nálepkuje.Lidská ubohost nezná mezí i když má na začátku jména Mudr. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Vím, čurám proti větru ale vypisovat odrůdy do kterých byl genetickým inženýrstvím vpraven gen vf nebudu.Zadejte si do vyhledavače vf a dozvíte se víc.Totéž platí o GMO a zjistíte, kukuřice s upravenými geny se u nás pěstuje.Ještě je jedna metoda... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
Ale prdlačky pane Waltře, jaká soda.Napsal jsem jen vlastní názor na tvz.rezistenci kterou se pořád někteří ohánějí jako na spasení ovocnařiny.Pravda je trochu jinde než se lidem podsouvá.V každém druhém článku se používá samá rezistence.Je to pouze... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023 Obsahuje fotku
Tak určitě, rezistence všechno zařídí.Takový fetiš pro komerci.Nerozlišuji jabloně na rezistenty a nerezistenty, je mnoho dalších příčin které ovlivňují kvalitu úrody a stejně by se měli tzv. rezistenti ošetřovat proti základních chorobám a... celý příspěvek >
Lucasova, 10.11.2023
Celkově je Lucaska přirozeně odolnější proti strupovitosti.Zatím jsem nezaznamenal napadení touto chorobou zřejmě i proto, že provádím ošetření proti houbovým chorobám současně s jabloněmi.Pokud je však v září vlhké a deštivé počasí je náchylná na... celý příspěvek >
Mix vřeteno z odrůd p.Buzrly, 8.11.2023 Obsahuje fotku
Když jsem před léty vybíral stromek na vytvoření mix.vřetene dbal jsem na jeho zdravotní stav.Vybrané vřeteno bylo bez chyb.Po pěti letech zapěstovávání se konečně dostavila plodnost a radost.Před týdnem se dostavil šok.Všiml jsem si v místě... celý příspěvek >
Pink Lady, 8.11.2023 Obsahuje fotku
Rosy Glow (mutace P.Lady) - 2023 - štíhlé vřeteno Chtěl jsem nechat pro polojasné počasí plody ještě dva dny na vřeteni.Jenže se na nich začali pást myzáci a tak šli dolu.Na této odrůdě si cením jejich vynikající chuť a skladovatelnost a dle... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 1.11.2023
Naprostý souhlas pane 151.30.Práce na zahradě je také o bohybu na zdravém vzduchu ale hlavně o tom co nám globalistický trh nemůže nabídnout a to je KVALITA ovoce a zeleniny.Není to jen dřina ale také radost když se dílo podaří.No a že to nemusí být... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Doporučená dávka je přibližně 1kg/10 m čtverečních.Kupuju 3 kg balení.Jeden kilogram do skleníku a dvě kila do brambor.Vše odhadem, což není problém a na brambory při výsadbě na povrch nahrnutých brázd ale také meziřadí. Nahrnuté prázdy lehce... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Dusíkaté vápno používám výhradně k dezinfikaci půdy i když je to i hnojivo.Každý rok vyvážím čtvrtinu skleníku a nahrazuji vlastním kompostem.Po navezení až v listopadu aplikuji dusíkaté vápno, zapravím a proleju vodou.Procesem po ovlhčení vznikne... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 27.10.2023
Aničko, vysazujete pár stromků.Na rozbor půdy či architekta zapomeňte.Za jejich honoráře si v pohodě koupíte stromky a ještě Vám bohatě zbyde.Pokud je to panenská půda kde v nedávné době nebyl sad je půda odpočatá a můžete sázet.Zvolte tedy kompromis... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 27.10.2023 Obsahuje fotku
Fuji Raku Raku - 2023 - štíhlé vřeteno Vydařená sezóna pod zastávkou. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Rubelit, 27.10.2023 Obsahuje fotku
Rubelit - 2023 - roub na Bohemii První dva plody.Jeden malý a druhý střední velikosti viz.příloha.Velikost zatím neřeším jsou to první kousky, spíše mě mě trápí velmi slabý růst roubu.Snad se rozjede. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Braeburn, 26.10.2023 Obsahuje fotku
Braeburn - 2023 - štíhlé vřeteno Letos jeden košíček této lahůdkové odrůdy.Jak už je letos zvykem, skoro polovinu úrody před sběrem poškodily hmyzáci.Košík zdravých stačí.Na skládce jsou další dobře skladovatelné odrůdy.Pestrost chutí je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika