Příspěvky uživatele - 248.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím pozná někdo co je to za plevel?, 2.6.2019
My jsme se přesličky na záhonech zbavili občasným povápněním (+ běžné pletí, nijak usilovné), má totiž ráda kyselou půdní reakci.           Lída
Kroucení a hnědnutí listů, 2.6.2019
Přelitá. Dracénu zalévejte, až když zem trochu proschne, spíš snese sušší, než mokrou. A v tomhle stavu ji určitě nehnojte, počkejte, až se trochu vzchopí.           Lída
Krasava, 13.8.2012
Já jsem v HK letos s Krasavou úplně spokojená, je vońavá, nekazí se a je krásně šťavnatá, loni byla trochu vláknitá. Mám dva stromky, jeden na západní straně domu hodně omrzl, ostříhala jsem ho dohola, krásně obrazil, plodů měl pár, hodně... celý příspěvek >
Taky vám zmrzly růže?, 15.4.2012
Taky mi některé zmrzly, vůbec neobráží Elfe a některé angličanky, spousta jich raší až od země-neumím si představit, jak v červnu pokvetou. Souhlasím s vámi, že takové škody jsem na zahradě neměla, hlavně v růžích a trvalkách.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika