Příspěvky uživatele - 182.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot - hnědnutí tisů, 11.12.2019
To máte tisy. Neznám jiný jehličnan tak citlivý na nadměrnou vlhkost kořenů. Kačírek to vše ještě zhoršuje. Mám jž mnohokrát vyzkoušené, jestli začne sazenice tisu hnědnout, moc naděje na záchranu není. P
Houby, 1.12.2019
Bedla zardělá? P
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 24.11.2019
Chtělo by to celkové foto. Ale i tak tipuju, že problém bude zřejmě v každoročním řezu na nějaký štíhlý tvar. Ta rada byla již před lety hned ve druhém příspěvku od Standy. P
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2019
Už jsem se za zmatek omlouval. Domníval jsem se, že De Wit jsou hliníkové rýče Fiskars. Na ty se celkem dobře lepí půda. P
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2019
K předchozímu příspěvku, po zadání De Wite do Google mi vykoukly hliníkové rýče Fiskars. K těm patří příspěvek. Za zmatek se omlouvám.P
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2019
Rýč De Wite mám taky, koupil jej jeden člen rodiny. Je tak na hraní. Pořádná práce se s ním dělat nedá. Jde těžko do země a ta se na něj podstatně více lepí. P
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2019
Nejraději však používám teleskopický rýč. Sklon čepele má tak akorát, je dobře vyvážený. Kdyby někomu vadilo, že se může pokazit, což se při trvalém nastavení výšky nestane, může spoj dvousložkovým lepidlem, tmelem "samo doma na furt" vyspravit.P
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2019
Každý má jiný úhel čepele a "násady". Ergonomic právě kvůli tomuto nemusí vyhovovat. Záleží na práci.  Xact je těžší a při práci je to poznat. Už jsem ho viděl i s výlisky na čepeli. Bude tam určitě více ulpívat bláto.  Byl to jediný z... celý příspěvek >
Usychání zakrslého jehličnanu, 15.11.2019
Svilušky. Zvláště na osluněné straně. V létě bývá problém je zvládnout. P
Opatření v sadu proti suchu, 12.11.2019
Hydrogel. Po příjmu vody mnohonásobně zvětší objem, "nasaje" vodu. Ovšem chybí mi nějaké slušné zjišťování, výzkum (ne reklamní propagační materiály),  zda tuto vodu dokážou rostliny využít. Má- li někdo nějaký odkaz na tento výzkum, dejte... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 4.11.2019
Domnívám se, že kritický příspěvek pána byla spíše reakce na neochotu Spomyšlu vyřídit objednávku a to tak, že si pán chtěl objednat stromky a na druhý den si je vyzvednout.  Stromky přichystat? Živě si dovedu představit, tento stromek... celý příspěvek >
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
Mandloň takto obrůstá vždy. Nic na těchto stromcích není divného. Kdyby to byla třeba hrušeň, jabloň, to by byla jiná.P
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
Teda takové "chudinky" bych ctěl vždy koupit.
Podnož hrušně - kdoule, 27.10.2019
Někomu roste jabloň na semenáči tak, jak někomu jinému na M 106. A přitom je druhá podnož o dost slabší než první. Jak poroste hrušeň u tchána nevíte. Navíc Clappova to nebude. Bude to Erika. Už to psal Petr z H. hned v první radě. Velmi záleží na... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 27.10.2019
Sháníte něco a nevíte co to něco má být. Semenáč je velký. Víte jak by byl u vás velký? Jestli jej má soused, tak před čtyřiceti lety mohly být jiné typy semenáčů a nový může růst jinak. Takže nevíte. A teď z toho něčeho, co nevíte, zjišťujete jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika