Příspěvky uživatele - 183.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompost, 24.6.2014
Mockrát děkuji všem za skvělé rady. 
Kompost, 24.6.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Můj děda má větší zahradu tak si udělal kompost tak, že si vykopal 2m jámu a kdykoliv poseká trávu, tak to hází do té vakopané jámy. Jeden kompost má z plastu asi 900l ale ten se mu brzo zaplní posekanou trávou,... celý příspěvek >
Hnědnutí listů u hortenzie, 15.6.2014
Dobrý den, ano listy u hortenzie hnědnou dál. Tuto květinu mám již třetí rok, ale kvete málo, jinak sluníčka má dost je na východní straně.  Díky
Hnědnutí listů u hortenzie, 14.6.2014
Zdravím, před měsícem mi  začali hnědnout listí u hortensie poradíte mi někdo v čem je problém? Díky  
Slimáci kolem túji, 4.6.2014
Dobrý den, když použiji přivek Ferramol neuškodím tújim? A jak často se to má použít. Děkuji
Slimáci kolem túji, 3.6.2014
Dobrý večer, prosím porad'te mi co mám dělat kolem túji se mi hemží plno slimáku nevím, jak se jich zbavit aby mi nepoškodili túje apod. Jakým přípravkem je zničit? Předem velmi děkuji za Vaše dobré rady. 
Hnojivo v tabletách, 24.5.2014
Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit. Na jaké okrasné dřeviny mohu použít hnojivo v tabletách jmenuje se to SILVA TABS. V malém kontejneru mám malý zakrslý šeřík a další okrasné malé keříky. Pokud budu přesazovat do větších kontejneru okrasné... celý příspěvek >
Zasychání špičky a hnědnutí uprostřed Thuje occ. Smaragd, 22.5.2014
Dobrý den, Prosím o radu v březnu tohoto roku jsme vysadili 30ks Thuje occ. Smaragd vš 100cm od sebe po 60cm směr na jih. I přes pravidelnou zálivku čtyřem kusům, které jsou ve stejné části zahrady, začala hnědnout a až jakoby zasýchat špičky. Sem... celý příspěvek >
Okrasné kameny kolem živého plotu, 21.5.2014
Zdravím, ano plot budu mít po jedné straně zahrady. Na vnitřní straně budu mít slunce. Jelikož plot je souseda, tak budu muset to vše vysadit od plotu 1m protože sousedovi by to vadilo jak je to u něho zvykem, nesnáší nic u plotu blízko co se týká... celý příspěvek >
Okrasné kameny kolem živého plotu, 20.5.2014
Keře mám po dvou kusech, ale zbytek volného záhonu bych chtěl vysadit trvalkami ale nevím, jaké se tam hodí aby to vypadalo pěkně a vkusně. Jinak zahrada a záhony obrácené na sever ráno zahaluje polostín, ale po zbytek dne je zalévá sluneční svit.... celý příspěvek >
Jaro 2014, 20.5.2014
Dobrý den paní Renato, jak tak koukám, tak Vy jste hotová zahradnice klidně byste se mohla tím živit. Je vidět, že máte k zahrádce dobrý vztah a skvělé nápady. Přeji krásné dny. 
Okrasné kameny kolem živého plotu, 20.5.2014
Dobrý den myslel jsem, cypřišek lawsonův  columnaris, brslen fortunův, hortenzie velkolistá, vajgélie květnatá, zlatice, smrček picea pungens, magnolii jsem vyměnil za ibišek ještě jsem koupil zakrslý šeřík na kmínku. Poradí mi zde někdo prosím,... celý příspěvek >
Okrasné kameny kolem živého plotu, 19.5.2014
Dobrý večer všem, jsem začátečník tak ocenim Vaše rady a názory předem velmi děkuji.  Včera jsem koupil cypřišek, zlatice, magnolie, brslen, hortenzie,  smrček a okrasné kameny do záhonu. Vše bych chtěl vysázet v jedné řadě ale nevím, jak... celý příspěvek >
Sousedé neustále prudí, 15.5.2014
Všem zde velmi děkuji za Váš věnovaný čas a za super užitečné rady. Přeji Vám všem krásné slunečné dny.
Sousedé neustále prudí, 15.5.2014
Namontovali jsme na plot rákosové rohožé D= 25m2      Vš= 170cm ale stejně je přesto vidět. Chtěli bychom ještě k tomu vysadit habr máte s tím někdo zkušenosti nebo co by bylo lepší pro živý plot. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika