Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019/2, 26.8.2019 Obsahuje fotku
Jen jedna fotka velkých srdíček pro potěchu oka.            Vladimír
Prokletá monilie, 18.8.2019
Podle mne jsou spóry houby ve vzduch a když jsou vhodné podmínky, (vlhkost) tak proroste pletivem plodu ať je plod zralý nebo nezralý (takhle se šíří například i plíseň bramborová). Není mně jasné, proč by třeba vosa létala na nezralé nebo... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 15.8.2019
Tak já jsem proti chorobám také nestříkal, nepoužívám ani žádné nechemické postřiky a zálivky. Ani moc nehnojím, nemám přehled, ale celkem jsem asi dvakrát dal ledek vápenatý, jednou nějaký Kristalon, mám dojem, že také jednou Yara Mila a naposledy... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 15.8.2019
Ano, je to padlí. Dýně nestříkám, raději poškozené listy odtrhnu. Rostliny rychle narůstají a tvoří nové.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 14.8.2019 Obsahuje fotku
V pondělí jedu na dovolenou a tak jsem dnes otrhal část zralých rajčat a zítra je zpracuji - udělám taková drcená rajčata a zavařím je.            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem začal. Jde to dobře.            Vladimír
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Herbicid to asi nebude. Jak píšete, měl jste prvděpodobně přerostlé sazenice, které jste zasadil hluboko do té jak píšete těžké jílovité půdy. Asi ty kořeny tam hluboko neprosperovaly (rostliny obvykle neprosperují v těžké udusané hlíně)  a tak... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Pekingskému zelí se v tom záclonovníku opravdu daří. Pod záclonou mám také čínské zelí a dvě odrůdy ledového salátu (Ledano a Larsen) a doma na balkóně vyklíčené hybridní kedlubny, Ty půjdou také brzy pod... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 11.8.2019
V pátek jsem sklidil všechna keříčková rajčata v pařeništi a tento týden začnu spodní část vyzdívat feolitovýni cihlami.            Vladimír
Česnek ze semen, 11.8.2019
Na jaře? A to je tehdy až už vůbec nebude mrzmout nebo lze je vysadit dříve až rozmrzne půda a krýt je textilií?            Vladimír
Rajčata 2019/2, 3.8.2019 Obsahuje fotku
Letos pěstuji cherry rajčata na záhoně 1 x 5 m, mám tam čtyřicet rostlin ve sponu 60 x 22,5 cm. Teď už nevyštipuji, je to taková džungle. Cherry docela dobře zrají, ale na mne nic nezbylo. Všechno otrhala dcera a spolu se synem si to odnesli.  ... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 3.8.2019 Obsahuje fotku
Včera jsem konečně dal střechu nad tyčková rajčata. Teď už mně zbývá jen vzít motyku a vysekat všechen plevel, kterého je tam neurekom.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 3.8.2019
Chtělo by to spíš nějaký systémový fungicid. Acrobat už u vás neprodávají? V pondělí jak půjdu na zahradu, tak se podívám. Měl bych tam nějaký mít. Letos ani loni jem nestříkal ani už stříkat nebudu. Míchat s Wuxalem jistě... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 1.8.2019
Já běžně česnek nepěstuji. Ale sousedka mně dala pár odlomených paliček česneku a tak se pokusím ty pacibulky na podzim vyset. Momentálně zkouším klíčivost. Vyčlením pro to takový menší záhon a budu to pěstovat v kombinaci s podzimním výsevem mrkve a... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 1.8.2019
Ano spojky jsou velmi staré, odhaduji, že někdy z roku 1972 (mám tři sady), jsou používané každoročně i několikrát za rok dle potřeby. Dá se z toho postavit i takový foliový skleník s výškou i dva metry. Smontování takové konstrukce jak je na obrázku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika