Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 7.4.2023
Těch pár květů pravděpodobně zmrzlo. Je to malý stromek, ale něco bych na něm určitě nechal, škoda.
Meruňky 2023, 7.4.2023
Vy chytrej, zjistěte si, jak se "tuneluje" česká pošta, než budete něco vykládat.
Meruňky 2023, 7.4.2023
Že by doručení roubů adresátovi druhý den, bylo nějak extrémně dlouho,, to se mi teda nezdá. Alespoň z pošty, z které to posílám, to tak funguje. 
Meruňky 2023, 7.4.2023
Zruší Vám tam ten B.L.B taky nějakou poštu? Na služby obyvatelstvu peníze nejsou, hlavně, že sami mají dost. Co se týče roubů, tak se ukazuje, že lepší jsou ty dodatečně poslané, mírně narašené, než ty starší přeschlé. Některé, kde zůstala nějaká... celý příspěvek >
Broskve 2023, 7.4.2023
Jen jsem konstatoval, že jakýsi pan Přasličák působí pod "doktorskou kuratelou" na "fialovohlavatém" "truc" fóru. Představovat mi ho nemusíte. Co se týče bělomasek, tak opakuji, že nejchutnější bělomasku tady pěstovala sousedka z pecky. Plody sice... celý příspěvek >
Skore marhule, 11.2.2023
Tahle "cizina" bude vesměs choulostivější než lednické nebo veselské marhule. Zřejmě v místě vzniku těchto odrůd po narašení už tolik nemrzne. U toho Koolgatu se uvádí pozdnější kvetení, tak alespoň něco, Marku, když ovšem před tím všechno nevymrzne... celý příspěvek >
Koolgat, 10.2.2023
Inspirující vlákno pana Fialy a jeho Koolgátu. 
Skore marhule, 9.2.2023
Karolu jsem zrušil. Hodně hnila a pokud nebyla úplně měkká, byla fádní. Zajímalo by mě, jestli má ještě někdo jiný než pan Fiala zkušenosti s raným Koongatem. Měl by dozrávat ve stejnou dobu jako Orangered, což ovšem bylo v minulém roce při menší... celý příspěvek >
Gabrovská - chutná švestka, 9.2.2023
Hlavní předností bude menší citlivost k PPV. Já jsem si nikdy žádných příznaků nevšinl, na rozdíl od Domácej slivky. Plodnost je také velmi slušná, i když možná ne všude. 
Skore marhule, 3.2.2023
Tak nakonec tam údajně nějaké malé množství cukru je. Bylo mi to divné, když největší dodavatel meruněk je u nás Goldrich. Ale přiznám se, že bych to nepoznal, působí to přirozeně, ne jako zřetelně doslazované marmelády.
Skore marhule, 2.2.2023
Já jsem letos objevil kouzlo meruňkových povidel. Údajně bez přidaného cukru. Ta chuť je totiž výraznější, než u marmelád. 
Skore marhule, 2.2.2023
Ten maďarský Harmat "vyskakuje" taky brzo z dormance. Hledal jsem v nabídce nějakou ranou meruňku a vyskočila mně právě tahle. Stromek se sotva ujal, ale roub z něj na Ledaně roste dobře. Velká raná už má taky nějaký květní pupen. David jí moc... celý příspěvek >
Skore marhule, 1.2.2023 Obsahuje fotku
Nejvíce narašené jsou Wonder Cot a Lilly Cot. Pozdnější Monster Cot, Delice Cot a Vanila Cot nikoliv. U Vanila Cot nevím, jestli se jedná o pravou Vanilu, bude mít první plody až letos. Zahradnictví Spomyšl nedává dobré záruky pravosti. Ostatní coty... celý příspěvek >
Kumato, 18.9.2022
Moje Kumata méně kvetou a tím pádem také méně plodí. V plodech je i méně semínek, než například u Sweet Milionu, které jsem také letos vyloupával. Přesto je chuť dobře vyzrálých plodů pro mě výborná. Specifická, neradiční, jemná, nevím jak to popsat.... celý příspěvek >
Proč neprorazil General Leclerc, 18.9.2022 Obsahuje fotku
Tato odrůda hruěně je u mě nejvíce napadána hmyzem a následnou hnilobou. Je to něco podobného jako u jablek Kidd´s Orange, o Gascoigneho šarlatovém ani nemluvě. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika