Příspěvky uživatele - 212.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A přece není po meruňkách, 24.4.2020
Násada na meruňkách je opravdu bohatá, dokonce přirůstá. Teda co se týká mšic. K 23.4. můžu napsat jen to, že co vydrželo mrazy v květu, pomrzlo nejvíc poslední 3 dni, kdy meteostanice nameřily do -1°C, předpovědi hlásily +2°C, skutečnost v... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 20.4.2020
Dneska ráno na severovýchodě mrzlo (jak jinak už víc jak měsíc mrzne nebo těsně nad nulou. Teploměr u domu -1,2°C, přesný teploměr v metr a půl na kraji koruny Leskory naměřil -2,5°C, PL Katowice bezvětří met. stanice -3°C ještě horší... celý příspěvek >
Deformacie konárov na broskyni, 17.4.2020
A nemůže to být opakovaným vymrzáním na jaře, kdy broskvoň má mízu? Ty závaly jsou nejvíce citlivé, takže rozpraskají, pak nový zával zase rozpraská a vznika taková hrouda případně i v kombinaci s těmi bakteriemi? Jinak souhlas, broskev potřebuje... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 6.4.2020
Jaké teda máte zkušenosti s odrůdami ze spomyšle, z vašeho příspěvku jde vidět, že jste nespokojen?  MH
Třešně zmrzly, 5.4.2020
Skrze zavřené pupeny jsou spálené plůdky? Namátkou jsem několik otevřel a plůdek zelený, Tmin -6,5st. Teď jsou před rozkvětem. Kolik jste měli mrazy? MH
Co po Cresthaven?, 5.4.2020
Bělomasé odrůdy zrající s cresthavenem by odpovídaly odrůdě Octavia, kterou kdysi Spomyšl nabízel, ale nějak jsem promeškal nákup a teď už není. Objevila se ovšem nektarinka Morsiani 90, která podle popisu zraje v srpnu, ale podle zahraničních popisů... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 4.4.2020 Obsahuje fotku
Tabulka vypadá že nelže. Otevřený květ -,,F" -5,6°C / 90% Dégáts.
A je po meruňkách, 4.4.2020 Obsahuje fotku
Velkopavlovická, se spálenou bliznou. MH
A je po meruňkách, 4.4.2020 Obsahuje fotku
 Na některé větvičce umrzly komplet všechny květy, na vedlejší je dost s nespáleným pestíkem, pravděpodobně ty opožděnější co vykvetly o 1-2 dny jsou odolnější. Na fotce Leskora. Opad květů ještě nenastal, tak netuším, kolik se jich udrží na... celý příspěvek >
RedHaven, 2.4.2020
Taky si říkám ten květ nebude přece plýtvat nektarem pro nic za nic. Květy meruňek jsou spálené, ale malá část z nich má uvnitř zelený plůdek s nezmrzlým pestíkem - tedy ta,,tyčinka" vyčnívající z plodu zakončená bliznou. Ty květy stalé voní i když... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 28.3.2020
Narazil jsem na internetu na protimrazové kamna - Oslavan, naplní se dřevem nebo s briketami hoří až 6 hodin. Máte je někdo a jaké jsou výsledky, udávají do teploty až -6°C. Dřevo v obyčejných bečkách se musí přikládat, a více navíc více nocí to je... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 25.3.2020
Meruňky dostaly pořádné mrazivé rány, u nás hlučínsko 240m, na počátku kvetení, třikrát po sobě nad ránem -5 až -6°C , neustále pofukoval vítr, jinak by to spadlo ještě níž. Květy Leskory i VP přežily, ale blizny otevřených květu budou asi namrzlé,... celý příspěvek >
Jakou ranou broskvoň, 24.3.2020
Co tak silně přihnojit, pod 30cm vrchní vrstvu 6 koleček hnoje, kravský, králičí, slepičí, a několik kýblů popela, i kompost. Než se nová broskev rozroste, živiny roztahají žížaly. V sadech na velkých plochách by tak silně prohnojit asi nešlo. To by... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce II, 21.3.2020
Jakou mají odolnost neotevřené květy na tom Orangeredu, já spoléhám, že je chrání aspoň ty okvětní plátky, vnitřek květu vydrží? Podle té tabulky která tu je znovu vyvěšena, kritická teplota -3°C, ztráty nad 10% takto nerozevřených květů až u... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 20.3.2020
Vy mě teda děsíte, tu Sagittariu mám teď na jaře ze spomyšle taky, stromek nic moc, slabší kořen, udělal jsem z něho sotva špičák, ale to mě tak netrápí, když se potvrdí pravost odrůdy klidně nakoupím zase. Od loni mám od nich Sweet lady, ta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika