Příspěvky uživatele - 184.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zanedbaný řez, 9.4.2019
Počkat až pokvete. Z těch dvojáků, trojáků nechat jen jeden výhon, vždy tak nějak aby byly pravidelně od sebe, po obvodu, aby směřovaly ven z koruny, nenechávat prvoplánově ten nejsilnější. Říct si, kde jsou jednotlivá patra a mezi nimi vyřezat... celý příspěvek >
Květy na koncích větví, 9.4.2019
Bylo pěkné léto, stromky nejspíše solidně pohnojené, přírodou nebo člověkem správně opečované, nadiferencovaly květní pupeny i tam, kde minulé roky ne. Taky to mám tak, dokonce terminály vřeten u několika odrůd založily květní pupeny prakticky po... celý příspěvek >
Vedení vína na fasádě domu, 9.4.2019
1. 10-15 cm, aby odvětrávala réva od fasády, dobře osychaly listy po deštích, 2. dvě odrůdy vedle sebe ne, raději kmínky obnovit, kdyby zmrzly, 3. to není problém, 4. svislý kordon, na zábradlí něco jako záclonu, vodorovný kordon, podle... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 9.4.2019
Mimmo, já se učil, že mám vyloupnout z podnože jedno až tři očka (podle toho jak jsou pod roubem nahloučená - jsou-li více jak 3 cm od sebe tak jedno, pokud jsou hustěji tak více), ostatní nechat růst, za čtvrtým listem výhony na podnoži zaštípnout,... celý příspěvek >
Zimni jablon s tvrdymi plody pozde dozravajicimi, 2.4.2019
V neděli jsem chroupal Goldstar a říkal jsem si, proč se o něm občas nepíše. Má podle mne dost silnou slupku, ale jinak lahodná chuť, příjemné aroma, šťavnaté, výtečné. A jako se zapomíná na Goldstar, nikdo nevzpomene na jablka, která vydrží do... celý příspěvek >
Neznámý keř, 1.4.2019
Zkuste srovnat s heslem azalka
Víte, co je to za keř? 3, 8.3.2019
Jestli to je meruzalka, tak m. alpská.
Jabloň Karneval, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Karneval a další odrůdy z Vlkova nad Lesy. Není to moc ostré, potýkám se s nějakou chybou v objektivu.
Jabloň Karneval, 8.3.2019
Mám Karneval už pár let jako náhradu za Topaz. Plody drobnější, příjemně osvěžující chuti a aromatické, není bez ošetření čistý, na části plodů se ukazuje strupovitost. Ve skládce naprosto v pohodě, i plody s chybou se drží, nehnijí. Zkusím ho letos... celý příspěvek >
Pohrbeni zaplevelene hliny na dno kompostu, 6.3.2019
Zelené se rozloží, semena vyzrají.
Výměna růže, 1.3.2019
Když se mění růže ve výsadbách, doporučuje se vyměnit půdu do hloubky cca 60 cm. U jedné rostliny tedy cca 60x60x60. Pokud to okolnosti dovolí. Jestli by byl v 30 cm kámen, pak by ta díra měla být širší, až 1x1 m. Kvalitní kompost, nejlépe namíchat s... celý příspěvek >
Rakytník - jak poznám samici od samce?, 1.3.2019 Obsahuje fotku
U semenáčků je to horší, začnou se lišit až v pubertě. Jinak samice je nenápadná, samec se chlubí prašníky.
Nanghinova - znáte, máte?, 1.3.2019
Televize tehdy nebyla a když si člověk sedl k rádiu, mohl si nerušeně cokoliv vychutnat. Navíc když Vaněk něco chtěl ochutnat, věděl, kde jsou ty nejlepší podmínky a dobří sadaři. To prý i Strýmka z Moravy má jemné banánové aroma. 
Marhuľa vo výške 320 m.n.m ku Kompakte, 27.2.2019
Otužilá vcelku je, za posledních 10 let ji zimní mrazy nijak nepoškodily (cca 420 m podnož myrobalán), ale ty jarní... Můžu říct, že hezky kvete. I. 
Beurré Napoleon, 27.2.2019
Mrkněte na vlákénko Nanghinova máte znáte. Za mě dobrý, hezká a chutná hruška, v teple u Pardubic by se určitě ukázala ještě lépe než u Vysočiny. I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika