Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 23.3.2015
Má někdo nějaký tip kde výhodně koupit nerez štěrbinové síto (ne mikrotahokov, ani tkanina)? Prodával se nějaký přířez s cenou za 1cm ale to už nejde sehnat, náhradní síta do různých štěrbiňáků - to je taky cesta, ale není ještě jiná?
Fotky jezírek a filtrací, 18.8.2014
Moc pekne, jsem zvedavy jak se to bude vyvijet s casem. Nemate nejaky blog nebo stranky, kde by slo prilezitostne mrknout na aktuality?  Jak funguje to vzduchovani te pobrezni zony? Unika vzduch po cele delce hadice rovnomerne? Jak vykony... celý příspěvek >
Pijavice, 11.8.2014
Jak už tady padlo určitě by pomohlo nasadit nějakou dravější rybku -  Např. slunečnice pestrá, která žere drobné živočichy. Netuším ale kolik kusů by dokázalo vaše jezírko uživit - možná by stačila i jedna, to fakt nevím. 
Kalné jezírko, 18.7.2014
Co je to strašně nízké PH? Jaký máte zdroj vody? Dešťovka má okolo pěti.
Druhé kvetení, 14.7.2014
Je to možné, díky za vysvětlení. Vidím, že v tom pořád ještě nemám jasno.
Druhé kvetení, 14.7.2014
Chtěl bych se zeptat zkuešných čím je způsobeno že některé keře mně teď nasadily znovu květenství a začínají kvést - přitom na stejném keři už jsou hrozny pomalu ve finální velikosti bobulí. Není to nijak masivní, ale na keři tak dva tři květenství... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 30.6.2014
Nejspíš to bude něco na principu elektrokoagulace, elektroflotace.
Doma dělané filtrace, 30.6.2014
Narazil jsem na pro mě neznámou technologii pro úpravu vody použitou v koupacím biotopu - elektrolýza viz. níže citace z článku na uvedeném odkazu: "Filtrační zóna slouží k biologickému čistění vody. Filtrační zóna je vyložena geotextilií a... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 27.6.2014
Tak cisteni sem nasel tady.
Fotky jezírek a filtrací, 27.6.2014
Pekne, jen by mne zajimalo jak casto se to musi cistit (a jak se to cisti) od rasy na skle...
Vzduchování v jezírku, 23.6.2014
Tak jsem Airmac DBMX 100 zakoupil, výkon je subjektivně výborný (nedokážu změřit reálný výkon - tlak/objem vzduchu). Tady je ukázka hlučnosti (která je opravdu perfektně nízká) a výkonu ve spojení se vzduchovacím válcem (válec který jsem měl už z... celý příspěvek >
Ancistrusi, 19.6.2014
Jinak podobnou službu může zastat i např. perlín. Já si dal na začátku do jezirka tři 10cm rybky, které se další rok vytřeli a vznikla 100ka malinkých prelinků. Díky tomu že nekrmím dorostli po třech letech pouze do cca 10cm velikosti (díky ledňáčkům... celý příspěvek >
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Neda mne to a musim sem pripojit svuj dotaz. Pred 14 dny jsem si tak nejak vice zacal vsimat svoji revy kde jeden ker byl u mladsich listu obdobne zezloutly jako tady. Zacal jsem to resit na foru o reve a hledat informace cim by to mohlo byt... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 13.6.2014
Teď je otázkou: je strop ve sklepě je pod hladinou jezírka? pokud je strop sklepu pod hladinou jezirka tak použití jakékoliv filtrační nádoby která není vodotěsná včetně stropu je nepřijatelné riziko, i štěrbiňák by šel udělat aby byl utěsněný... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 13.6.2014 Obsahuje fotku
U sterbinaku jde o takove pseudogravitacni zapojeni, protoze uz se sve podstaty nemuze v gravitacnich systemech normalne fungovat. Ve sterbinaku pada voda dolu pres sito a spodem je ze sterbinaku odvadena, tzn. podle vysky sterbinaku prijdete o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika