Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kurice nechteji do kurniku, 30.9.2019
¨Tak co porad nechodi? Me jedna ze trech ano, dve sundavam kazdy vecer ze stromu. Tedy ony by sly, ale ty stary je nechteji pustit
Odlisťování rajčat, 18.9.2019
Taky to delam, vzdycky po prvni vijan (od korene) Sklidim vijan a ostriham po ten dalsi. Nepouzivam zadnou chemii a ze vsech sousedu mi rajsky vydrzi nejdyl. Zalistky nad vijany nevylamuju. To neni zadna rada, proste to tak delam a delat budu
Chov pstruhov, 13.9.2019
Vsichni rostou, nektery rychleji a nektery pomaleji. Obcas nektery jezdi brichem nahoru, nekdy, velmi zridka, podle mne lovi potravu co se nepotopi. Mozna i nejakou musku co se uchyti na hladine Podle informaci na netu se maji dusicnany v AQP... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 13.9.2019
Diky. Rostou, ale kazdy jinak, nektery maji skoro 30, jiny polovic. Ja je neprekrmuju, spis naopak vice mene kvuli regulaci mnozstvi dusicnanu, abych ty papriky nemel napumpovany jak u vietnamcu
Chov pstruhov, 13.9.2019
diky, zkusim
Chov pstruhov, 12.9.2019
Zdravim, jeseteri jsou stale OK, papirky ukazuji uspokojive hodnoty nitritu i dusicnanu, jen PH mi spadlo na cca 6,4. Mam to nejak resit nebo neresit?
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
  Mam to podobne z trubky KG 400 mm. Jak se to naplni vodou prechazim na dalsi. Ted mi to nuti zalevat casteji, protoze tam leju odpad z filtrace od ryb
Uz vim jak vypada koren rajcat, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Asi takhle nejak
Umístění filtrace nad nebo pod - výhody vs. nevýhody, 20.8.2019
Mam filtraci v dome na podlaze dobrych 20 cm nad hladinou bazenu a zadny problem. V dome nemrzne, takze bazen ani filtraci nevypoustime ani na zimu. filtrace si normalne nasaje. Jedeme pouze na skimmer
Chov pstruhov, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Tak jeste dva pro potechu oka
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019
Tak to asi ne, projekt sklepa s rybama pod sklenikem je zrejme jenom muj vymysl. O druhem takovem nevim.
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Uz nestradaji, jedeme nulty rok, spousta veci se musi vychytat. Energeticky to narocny neni, mam obehove cerpalo asi 10W, vzduchovani asi 45W. Rostliny zivi 200 jeseteru, kouknete se kolik stoji jeden na porazku, vsecky jsou urceny na jidlo. Mame... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019
V AQP je skoro jedno cim se krmi, to jsou jen obchodni triky prodejcu. Sviluska tam neni, ale chvili trvalo, nez se nam podarila vyvazit produkce dusicnanu. Nejdriv nebyly ryby, pak jsme nemeli funkcni bakterie. To se podepsalo na svetlych... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Neda mi to nepridat nase AQP papriky. Do skleniku se davaly v pulce kvetna, jake bylo pocasi vi kazdy
Chov pstruhov, 4.8.2019 Obsahuje fotku
Ja si myslim ze to neni treba. Dostavame se do rovnovahy jak florou tak rybama. Voda se ted paradne dovycistila a zvolna konzumujeme co sklenik dava. Okurky, papricky, neskutecne sladky jahody. I rajcata se zacinaji rozjizdet, na opylovani mam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika