Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva nerodí. Loni ještě bylo pár hroznů, 14.6.2019
A roste? A je správně ořezaná? Má zdroj živin?
Nemoci slepic, 11.6.2019
Můžou to být papilomata, nebo neštovice drůbeže.
Nemoci slepic, 9.6.2019
Těžký kohout, kupte mladšího a těžkého upotřbte v kuchyni.
Dýně na netkané textilii, 9.6.2019
Taky jí to vadí a roste slaběji.
Afrikány, 23.5.2019
Ono to s dostatkem světla běží rychleji, Mám sadbu z 20.4. a ty v teple u okna už dělají poupě uprostřed.
Chov těžkých a lehkých plemen společně, 11.5.2019
Když slepice skáče, balancuje křídly. Divím se, že v tom omezeném prostoru vyleze nahoru těch 8, natož 11. U mne si 3 dominantní zabraly hřad délky 1,2m a zbylé tři nocují venku.
Králík močí do žrádla, 11.5.2019
Používám niplové napáječky a spokojenost, jen je potřeba výška, aby králíci ležící pod napáječkou neuvolňovali vodu. Jednu samici jsme překřtili na Mokrá hlava, lehá si a litr vody si nechá vykapat mezi oči. Ta dostala po odstavu misku. Zkusím i ty s... celý příspěvek >
Ruměnice pospolná - škodí zahradě?, 11.5.2019
To s tou omítkou považuji za nesmysl. A s tou škodlivostí nápodobně.
Co s přebytečnou rašelinou?, 29.4.2019
Nevím, kolik máte místa pro skladování, ale těm borůvkám budete postupně přidávat, jak se slehne a spotřebuje. 200 l není moc.
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 29.4.2019
Fontánové na 1,5 metru nedá na konci asi 1,8 baru. Ale používám 30W a je to tiché, běží hodiny bez problémů. Jen se nevypne bez vody, ale ani na to neumře hned.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 31.3.2019
 Zebín a Veliš jsou u mne kompotové odrůdy, protože jsou to kyseláče kyselé. Veliš lépe roste, ale našla se kulička s padlím. Na jídlo mám Spinfree, Hinomaki červený, Bílý nádherný (stříkat).
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 31.3.2019
Zkuste ve vyhledávači přidat text "ochrona roślin", google vám určitě něco najde. Na ebay je ještě dražší než u nás.
"Díry" v trámu, 22.3.2019
Dobrý den, jen můj názor, na začátku je tesařík krovový, který už přicestoval v trámu a odešel vykousaným otvorem. Vloni otvory využila včela samotářka a zalepila tam vajíčka. A teď vylétávají ven. Moření už napadeného dřeva Lignofix profi,... celý příspěvek >
Obří vejce, 4.3.2019
Větší vajíčka může snášet slepice na konci snáškového cyklu. Teď mi taková snáší předloňská slepice, přezdívaná "chodící rizoto". Prostě nemám chuť do zabijačky a ona snáší tahle velká vejce. Je to černě kropenatý Dominant.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 25.2.2019
Já mám Pinovu suchou a tvrdou i 25.2., i když na povrchu vadne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika