Příspěvky uživatele - 113.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitní postřikovač, 26.3.2019
149.16: Neberte to v zlom, tú opravu chybičky-preklepu. To viete, keď máte oboch rodičov učiteľov, tak to v istých veciach zanechá doživotné stopy... Ale vážne - nechcem tu rozvíjať diskusiu či je lepšie Solo alebo Cooper,  napokon so Solom... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 15.3.2019
234.182: Na prípravku až tak veľmi nezáleží (použiť môžete jeden z oboch uvedených, alebo aj ďalšie odporúčané), skôr je dôležité správne načasovanie. V prípade že sa chystáte striekať len raz, uprednostnil by som na Vašom mieste postrek na začiatku... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 15.3.2019
TomNR: Malo by to byť samozrejme individualizované pre každý jeden strom - v tom optimálnom prípade. Ak to zveličím ad absurdum - v prípade postupu "prvý postrek pri prvej rozkvitnutej kôstkovine, druhý pri poslednej odkvitajúcej" tak prvý by Ste... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.3.2019 Obsahuje fotku
Gábina: Len menšie úpravy - viď foto. Hore ponechať len 1 výhonok, terminál zastrihnúť tesne nad ním, tým odstránite tie 2 zbytočné ďalšie. Na spodných 2 konároch vyrastajú kolmo nahor silnejšie výhonky - tieto nie sú žiadúce, zrezal by som ich na... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Petr z H.: "...proč všichni argumentujete větrem?".   Pokiaľ máte malé stromy, tak sa dajú postriekať aj vo vetre. Ja mám ale napríklad Veľkopavlovickú vysokú okolo 6 metrov, niektoré jadroviny 4-5 metrov a pri silnejšom vetre... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 12.2.2019
No, asi je korektné ešte dodať, že tá Boscova fľaška je naozaj superchuťovka, ale nedá sa pestovať úplne všade. Nám na teplej Podunajskej nížine poskytne bez problémov svoju úžasnú chuť, v horších teplotných a pôdnych podmienkach už bude "trucovať".... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 12.2.2019
Boscova - hruštička podľa môjho gusta. Moja najobľúbenejšia (aj keď v posledných rokoch jej začína šliapať na päty Nojabrskaja). Nedá mi aby som nepridal pár fotiek Boscovej. Už aby tu bola ďalšia úroda - tá jej chuť je jednoducho úžasná.  IH
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
Mičurin II: Za mňa teda ešte raz: Počet predajcov ovocinárskych výpestkov na Slovensku je podľa mňa dostatočne široký. Ich sortiment je podľa mňa tiež veľmi slušný. Na kvalitu stromčekov ktoré som doteraz kupoval nemôžem povedať krivého slova -... celý příspěvek >
Aprimira, 8.2.2019
TomNR: Matkino som sadil na jeseň 2017 -  vtedy som vykopal Aprimiru.  IH
Aprimira, 8.2.2019
TomNR: Na to miesto kde som mal Aprimiru som zasadil jabloň Matkino na A2-ke. Je to odroda ktorú chcem ešte vyskúšať. O ďalších slivkovinách teraz neuvažujem.  IH
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
Ivan z okénka: Veľmi rozumne napísané . A čo sa týka tej úplne poslednej vety, tak mne sa to tiež často darí - a to ani nie som agronóm .  IH
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
Ja som sa nechcel vyjadrovať k zakladateľovi tohto vlákna, len som skomentoval situáciu na Slovensku z môjho hobíckeho pohľadu. Mne sa určite nejaví ako tragická. Samozrejme, o cenách (výpestkov samotných alebo zásielkových poplatkoch) sa vždy dá... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 6.2.2019
PepaS: Ten môj strom je samozrejme extrém, Vy ste mohli uvažovať o kmeni vysokom trebárs 1,20-1,50m. Majestátny vysokokmeň je paráda pre oči. Menšia paráda je to už vtedy keď ho treba oberať. Nikdy ale nenalieham aby to ostatní robili tak ako ja,... celý příspěvek >
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 28.1.2019
Ariadna: Betónové steny s omietkou a biely náter. Brizolit asi môže byť, neviem, v tomto sa príliš nevyznám. Väčšinu prác mi robil kamarát, ja som len otĺkal starú omietku. Hádam poradí niekto povolanejší.  IH
Rez jadrovin 2019, 22.1.2019
Za seba to uzavriem: Nemyslím si, že postup pri reze prezentovaný zakladateľom vlákna je správny. Tak ako má on právo rezať vo svojej záhrade podľa seba, mám ja právo vysloviť svoj názor. Čo sa týka toho skúšania - sú cesty ktoré už boli prešlapané v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika