Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Lucy, 17.12.2018 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, hadajte odrodu (napoveda: Vasa oblubenkyna z CR)
Tophit, 17.12.2018
u mna prezil tophit len jednu urodu, topend plus dve :) obe odrody (tophit aj topend plus) maju krasne velke plody, ale chutovo nic moc..
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 26.11.2018
z Litencic som kupoval postou, neviem ako su stromky uskladnene, ale vypestky pekne. mam z litencic Dezert na m26 (nahrada za slivku topend) a neplanovane aj Rubinolu na m26 (jednu "zdedenu" uz mam). a kedze miesto uz neni, dal som ju do jahod z... celý příspěvek >
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 15.11.2018
u mna je momentalne najlepsia rubinola. moje par rocne skusenosti s nou su ze rubinolu je u nas skoda obrat do pivnice, konzumuje sa priamo zo stromu, sice plody praskaju a sem-tam kusok chyba (hmyz, vtactvo) ale prezreta je chutovo vyborna
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.10.2018
pan Hlavaty, dakujem za info, nojabrskaju som vybral hlavne na zaklade vasho hodnotenia. na vysacke je skrateny nazov podpniku - vid foto. silny rast mi vyhovuje, miesta bude mat dost.  .213 a adesoto, adesoto by mal byt slivkovy podpnik zo... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 22.10.2018 Obsahuje fotku
z plantexu, tak myslim ze vysacky su v poriadku. pyrus comm je hruska, nie?
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 22.10.2018
ahojte, u mna nove: z ovocnej skolky pebefruct: fenix a star red gold na mandli, fuji a starkimson na mm106 z plantexu: snow queen na montclari, nojabrskaja na podpniku \"Pyrus comm. Kirchensa\" - vie niekto viac o tomto podpniku? a... celý příspěvek >
Desert, 11.10.2018
Desert ma Arbia len na m9..
Desert, 10.10.2018
ahojte, hladam, no neuspesne, ak viete, prosim poradte eshop s desertom, idealne na m26/mm106. dakujem. tom
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
z predavanych odrod su kvalitne vsetky - pokial riadne vyzreju, skor sa zemerajte na vyber spravneho podpnika. zakladom je aby stromcek prosperoval. u mna je velky rozdiel medzi podpnikmi broskyna, mandla, st.julien a... celý příspěvek >
Zasychání koncových větví jabloně - je to spála?, 24.8.2018 Obsahuje fotku
Ahojte, uschla cela jablon, prezila aj horsie sucha ako tento rok. Jednotlive konare usychali uz viac rokov. Co je pricinou?..a asi to najhlavnejsie, je mozne na toto miesto na jesen vysadit kostkovinu/peckovinu? dakujem, Tom
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 7.8.2018 Obsahuje fotku
cernice sa daju pestovat aj na drotenke po vinici
Odolnost a spolehlivost střížovických odrůd, 4.7.2018
nesledoval som svojim prispevkom nic konkretne. podla Vas to nie je chrastavitost?..ja som bol doteraz v tom, ze ano. k rubinole - na jesen sme identifikovali odrodu, rezal som ju az pocas kvetu, tento rok je na nej jablcok 3x viac ako zvycajne.... celý příspěvek >
Odolnost a spolehlivost střížovických odrůd, 3.7.2018 Obsahuje fotku
rubinola, tento rok uplne bez postreku proti chorobam 
Nejranější odrůdy slivoní, 3.7.2018
mimo temu, prva uroda toptaste zacina vyfarbovat, prva uroda hanita este nie..oba stromky z plantexu na st.julien. ako je to u vas? standard alebo zamena odrod?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika