Příspěvky uživatele - 112.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi po ranním mrazíku, 16.4.2019
Můžu se zeptat, k čemu vám bude fotka? Jestli má znovu obrazit, tak znovu obrazí, a nic na tom nezmění sebelepší fotka.
Jarní mrazuodolnost pupenů révy, 15.4.2019
Máte někdo zkušenost, jak jsou odolné nalité (ale ještě nerašící) pupeny révy? (Jedná se o jednoleté roubované sazenice - vloni udělaly výhony cca 10cm). Je vhodné je chránit proti jarnímu mrazíku několik °C pod 0, nebo není třeba?
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019
Mně ringle ještě nekvete, ale podobně mám vyžráno spoustu zelených poupat. I to je práce pilatky?
Postřik proti mrazu, 15.4.2019
Nepomohlo by alespoň drobek zvýšit teplotu kdyby se navečer postříkal vodou větší kruh pod stromy? Jak je to s vypařováním vody? Chytré zdroje říkají: Účinným ochranným opatřením je udržovat v období jarních mrazů půdní povrch pod stromy bez... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2019
Meruňky mám ještě malé, napadlo mě obalit je do netkané textilie. Netkaná textilie ničemu nepomůže. Může fungovat pohozená přes zeleninu na zemi, kde zdrží teplo vycházející ze země, ale omotaná kolem stromu - bude pod ní stejná teplota jako vně.... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2019
A díval jste se na předpověď? portal.chmi.cz/predpovedi/predpovedi-pocasi/ceska-republika/tydenni-predpoved Příští týden má několik nocí mrznout (a to ještě není ani půlka dubna). Není to marný boj? Vzhledem k tomu, že předpověď říká -2 a... celý příspěvek >
Z čeho živý plot?, 10.4.2019
Můžete, co by ne, ale bude možná stínit vašim stromkům a možná porostou větve do sebe. To vám ale nikdo neřekne, vše záleží na vašich klimatických a půdních podmínkách, na řezu, na bujnosti odrůd stromků a typu živého plotu.
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 10.4.2019
Potvrzuji nefunčknost Aversolu na ovocné stromky, stejně tak pachového ohradníku Hagopur proti srnám.
Melouny 2019, 9.4.2019
Musíte si o ně během zimy napsat do Sema. Domluvíte se na zásilce. Teď už je nejspíš pozdě.
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
Určitě bych počkal na příští předjaří, a ty, které budou mít vhodný průměr, narouboval angl.kopulací (výhony rostou z roubu lépe než z oček po očkování). Pokud budou slabší, pak počkat do druhého předjaří a roubovat.
Papriky 2019, 5.4.2019
S tím vyštipováním to je pověra. Nikdy první květy nevyštipuji a rostliny jsou cca 1m vysoké, nic nekrní. (Nebo myslíte, že vělkopěstitelé chodí po polích a uštipují květy? ) Po 2 se dávají, aby měly lepší stabilitu, což ve skleníku není potřeba,... celý příspěvek >
Papriky 2019, 5.4.2019
Když zajistíte, aby ve skleníku nemrzlo (což asi není problém), bude jim tam nejlíp. Květy můžete nechat, ničemu to nevadí.
Slimáci, 4.4.2019
Jestli ono to nebude počasím, nikoli kachnama.  Já už taky nějaké 2, 3 roky žádné slimáky neviděl, ačkoli roky před tím jsem je po každém dešti sbíral po kýblech.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.4.2019
Většina meruněk už dokvétá. To není pravda, většina meruněk dnes a zítra začne kvést. Takže do květů v pátek v noci naprší.
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
Zálivka cca 1x týdně. Nemáte to přelité a neuhnilo vám to? Ještě by přicházela v úvahu varianta nekvalitního substrátu, ale zrovna u rajčat, paprik a kedluben se mi ještě nikdy nestalo, že by klíčící rosliny padly (na to jsou háklivé úplně jiné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika