Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování / roubování broskvoní, 4.2.2019 Obsahuje fotku
v srpnu naočkovaný semenáček broskvoně v květináči začíná rašit. Walter
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019 Obsahuje fotku
dnes jsem vysel do truhlíku rané košťáloviny a raný salát. Walter
Předpěstování košťálovin, 23.1.2019
Tak to je mi líto. Ale právě kvůli nedostatku srážek a vysokým teplotám a taky kvůli absenci housenek, mšic a molic pěstuji zásadně jen velmi rané košťáloviny. Jak se zatím vyvíjí počasí, tak opět část sadby budu dělat v truhlíku za oknem, počítám s... celý příspěvek >
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 23.1.2019
tak zrovna myslivci by si na mě mohli jít stěžovat, že jsem si oplotil část jejich honitby, když jsem si oplotil vlastní pozemek. Ten jejich myslivecký paskvil, podle kterého si můžou založit honitbu na zemědělských pozemcích, sadech a zahradách,... celý příspěvek >
Opál, 23.1.2019
Jojo, taky jsem se tou chutí nakazil a dokonce jsem předloni na jaře neváhal jet 120km do Plzně pro jeden stromek na M9, ostříhal jsem ho narouboval na jednoleté podnože M9 a ostříhaný stromek zasadil. Vloni měl 12 výstavních jablek, po kterých se... celý příspěvek >
Houba na červeném rybízu, 8.1.2019
výborná v zimě rostoucí jedlá houba Penízovka sametonohá. Aspoň máte co do polévky. Walter
Vyrastky na konaroch, 3.1.2019
jsem téhož názoru. Zatím nic neřezat a počkat, jak se vše vyvine na jaře. Walter
Vyrastky na konaroch, 3.1.2019
 Ještě jste se nesetkal s puklicí švestkovou? Tak si jí aspoň prohlédněte na obrázcích googlu. Dojdete jistě k závěru, že to, co máte na větvích, puklice není. Puklici poměrně snadno odstraníte rukou, třeba rozmáčknutím nebo setřením, je to savý... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2019
a mohl byste napsat kde a kdy to bylo? Protože já si nemohu vzpomenout, kde byl v poslední době takový mráz, i když Harbrite má vydržet do -27°. Walter
Postřik proti kadeřavosti, 18.12.2018
já na jaře očka naroubovaných broskvoní budu stříkat určitě. Právě u nich je podle mě důležité, aby první lístky nebyly napadené a celkově se tak očko neoslabovalo v růstu. Walter
Jedovate listi a stonky brambor?, 24.11.2018
nejste první, ani poslední. Srčí se chová, jako lidi, taky chtějí všechno vyzkoušet, to, že jim bude pak mizerně nebo i natáhnou bačkory, v okamžiku konzumace asi ani netuší. Každopádně snad jediná kytka, kterou nechají na pokoji, je afrikán. Walter
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 21.11.2018
teplotu půdy měří např. stanice ČHMÚ Doksany a z dostupných grafů vyplývá, že nedělní noční mráz tam byl ve 2m nad zemí od 02:00 do 08:00 cca. -6°C, ale nejnižší teplota půdy v hloubce 5 a 10 cm ten den byla až cca. od 09:00 do 13:00, a to +1,5°C.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 21.11.2018
takže si dovedu představit, že v některých půdách může pár brambor v 30 cm bez újmy přežít zimní období a na jaře vyrašit. Mně se to děje skoro každý rok. Jen jsou ty brambory vesměs opravdu malé a tím, že jsou poměrně hluboko, také později vyrazí... celý příspěvek >
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 21.11.2018
tak to je. Běžně půda promrzá v nížinách většinou do 20 cm hloubky, v horských oblastech do 50 cm. Jednou za x let potom víc a v minulosti to bylo mnohem častěji, než dnes. Dále je třeba si uvědomit, že půda i vrstva sněhu na půdě působí jako izolant... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.11.2018
Původně jsem chtěl Matinu, ale tu jsem prostě nesehnal.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika