Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 20.3.2019
...budete to provádět po nocích i během dubna noo, zatopil jsem takhle asi před 2 lety, jak byly ty mrazy a ve finále měly děti cca 15 kd měruněk , všechno ostatní tu zmrzlo. Má to smysl když moc nefouká a je radiační mráz, pokud se nastaví třeba... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 20.3.2019
Sophinka proti šarce. V Brně vyšlechtili novou odrůdu meruněk, odolá i obávané nákaze
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 20.3.2019
U nás bylo ještě v 23h +5st. a ráno v 5h už -2st. Tak jsem ještě na chvíli zapálil ohýnek a přinesl fukar. No uvidíme, větší škody by to snad napáchat nemělo, ještě po postřiku Championem...
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 19.3.2019
Dobře nevypadá výhled na příští týden, pokud nebude mrznout, tak na monilii to bude jako dělané. Musím do té doby zaSignovat :-)
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 19.3.2019
namrzlé to bude, ale musíte doufat, třeba to nářadíčko ustálo a jak ukazují zkušenosti z předchozích let i 20% květů zaručí parádní úrodu. Snad nebude hůř
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
chápu to dobře, že ve skleníku topíte?? Nebo zimní zahrada?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 18.3.2019
Pokud se chcete zaměřit na padlí a být bio, je k dispozici především síra. S Vitisanem jsem velkých zázraků nedosáhl, ale možná budete úspěšnější. Základní otázka je, jaké odrůdy v jakých podmínkách pěstujete. Rezistenty většinou stačí ošetřit na... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 12.3.2019 Obsahuje fotku
Včera jsem načal tohoto Admirála ze sklepa a přemýšlel jsem, jak ho popsat: Konzistence jako ze stromu utržené, křupavá dužina. Kyseliny nemnoho, nasládlé až mírně sladké. Aroma nikterak výrazné, chuť příjemná, slupka neruší. Sám nevím, čím kromě... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 12.3.2019
"v Lidlu, jedno i dvousečné, Florabest." Ačkoli apriori nezatracuji výrobky prodávané v Lidlu (jejich kvalita se velmi různí), rozdíl je především v životnosti. Nůžky Florabest mi po dvou letech větvičky žvýkají a drtí a jsou v podstatě na... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 4.3.2019 Obsahuje fotku
Pěkný článek v posledním Zahrádkáři v podstatě potvrzuje zdejší zkušenosti, přispívá i pan Vysloužil, pokud je to náš kolega z fóra. Já jsem, bohužel krom hořké skvrnitosti zaznamenal na jedné přeroubované větvi i jablka s absencí výrazné chuti,... celý příspěvek >
Krmení Brit, 25.2.2019
Psi brali dobře TOW Pacific... rybí
Jahodník - frigo sadba, 21.2.2019
Zeptejte se prodejce/výrobce. Mám pocit, že mi kdysi sdělil, že v chladnu nejvýše 2 dny. Ale počítejte už poštu. Po rozmrznutí se rozjede transpirace a sadba velmi rychle vadne.
Stark erliest, 21.2.2019
Měl jsem 2 velké stromy a oba vyhodil - jablka velmi trpěla na poškození hmyzem a hnilobou a 14 dní po dozrání prvního byla všechna stejně na kompostu
Uragan F1, 18.2.2019
Všiml jsem si, že osivo Uraganu prodává více firem (SEMO, Dobrasemena a možná i Moravoseed). Která máte Vy?
Krmení Brit, 18.2.2019
Kouknul jsem na Applaws Chicken, ingredience vypadají ok - sušené maso, (jen osobně se vyhýbám kuřecímu, je na něj nejvíce alergií a ATB). 20 % tuku je dle mne tak pro tažného psa s velkým fyzickým výkonem. Psi potřebují zvl ve starším věku i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika