Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2020, 29.6.2020
U nás je sucho, ano, ani teď to není žádná sláva a světlušky jsou už několik let výhradně kolem potoka. Konvalinka
Chřadnoucí Juka, 15.6.2020
Tak podle detailu listu, jsou tam i ty třásněnky či svilušky, něco z téhle havěti. Mám dojem, že jsou na ně ty tyčinky Careo, ale nejsem si jistá, či na oboje. No..jestli byla i přelitá a hnije, zjistíte jen vytažením z květináče a prohlédnutím... celý příspěvek >
Chřadnoucí Juka, 14.6.2020
Aha, teď vidím ten list odprostřed... tak to podle mne přelitá je, či možná byla. Ono stačí jednou a už to jede.Pokud trváte na tom, že není, tak bych vadnou růžici uřízla do zdravého a nechala znovu obrašit.
Chřadnoucí Juka, 14.6.2020
Pokud jste si jistý, že přelitá není... fleky na listech nevidím, ale... nemá třásněnky?
O jaký druh kiwi se jedná?, 8.6.2020
Jéé to ano. Myslela jsem to tak, že pokud si kupovala jen jedno, určitě jí doporučili samosprašné a nejčastěji právě Issai.
Klíšťata - zmizí zase?, 8.6.2020
V prvé řadě si kupte v lékárně pinzetu pro psy tou klíště nepřetrhnete Repelent... vyzkoušeno, nepomáhá nic samodomo, mám repelent z drogerky,,pro děti", koupila jsem ho původně na psa, no včera jsem se musela nastříkat já, protože mne v zahradě... celý příspěvek >
O jaký druh kiwi se jedná?, 8.6.2020
Ano, bude to Issai, mám jen jedno a plodí mi už pár let. Konvalinka
Klíšťata - zmizí zase?, 7.6.2020
Máte zvířata? Běžně je na kožichu do zahrady nanosí psi a kočky... no a pak už je to na doživotí Můj pes si očividně udělal klíštěcí líheň v boudě, protože od časného jara jsem mu tahala dokonce i pijáky lužní, kteří ale u nás běžně nejsou(ty jsme si... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 6.6.2020
Abych vám dala další zkušenost: zkoušela jsem chemii, zkouším menší chemii a nakonec i nechemicky. Nikdy a ničím, ač jsem stříkala jak divá, se rozjetá plísň nedala zastavit. Řekla bych, že ve chvíli, kdy ji vidíme, už je na vše pozdě. Mám rajčata... celý příspěvek >
Suchý šeřík, 27.5.2020
Pravděpodobně je po smrti, v tuto dobu mají šeříky dávno listy. Hryzec? Ořezat ho můžete zkusit, jestli se ještě nevzpamatuje a neobrazí, ale pochybuju
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 2, 26.5.2020
Prosím vás... máte dítě nebo kozu? Myslíte, že za našich babiček někdo tohle řešil? Ne, není pravda, že běžné rostliny v přírodě nejsou jedovaté, je jich takových až. až. Když vám dítě sní plod, lístek, určitě se neotráví, musel by toho sníst mnohem... celý příspěvek >
Larva - co je to za druh? (viz foto), 26.5.2020
Pravděpodobně zlatohlávek. Konvalinka
Poznávačka, 25.5.2020
Aha, ještě jsem si znovu přečetla, takže delší květenství... tak asi ta šalvěj luční(babské ucho)
Poznávačka, 25.5.2020
Takové listy má šalvěj "babské ucho" a nebo... bukvice? Konvalinka
Avokádo - napadeno černýma tečkama, 22.5.2020
Je to malá rostlina, dopotučuje se to buďto postírat vatíčkou namočenou v mýdlové vodě, postříkat Biool a nebo by na to měly zabrat tyčinky Substral Careo. Konvalinka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika