Příspěvky uživatele - 200.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dilema, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Ahoj Jano.Micuko má pravdu, všechno přebolí.Měli jsme kocoura peršana do doby, než si s ním někdo"pohrál".Měl rozkoplou čelist a patro -no hrůza.I veterinář říkal, že to bylo kopnutí nebo rána něčím.Nedalo se s tím nic dělat.Když jsme si ho... celý příspěvek >
Prosím o radu - Durman, 23.7.2010
najděte si téma"Mladý durman, co s ním? "
Zázraky v zahradě, 22.6.2010 Obsahuje fotku
No jo, zázraky přírody
Kana/dosna, 16.6.2010
Slimáci jsou potvory a letos mají dobré počasí.Dokonce jsem je sbírala u nás na terase mmezi kytkama!!!A to letos poprvé.A ty kany letos blbě rostou.Ale nejen kany.Jindy už je všechno narostené ale... celý příspěvek >
Chlupáčci, 16.6.2010
y záemce zatím nemáme žádné, ale kotáta jsme nechali.Loni jsme ji dávali k perskému kocourovy, prý na něho vrčela, bila se s ním, tak jsme ji vzali domů, uteklaa nakonec porodila černobílá kotáta.Dnes už jsou krásný chlupatý po mámě a zbarvený po... celý příspěvek >
Chlupáčci, 14.6.2010 Obsahuje fotku
Už jsem přihlášená a už můžu poslat fotky
Chlupáčci, 7.6.2010
Naši kocouři taky zmizeli "záhadně".Auta, myslivci.Nevím.Ale nyní máme 2 holky.Nejhorší je, když se mrouskají.Hlídáme je jako oko v hlavě ale--neuhlídali!!Máme od radgukské kočky 2černobílá a1 mourovaný kotˇata.Ale jsou nádherný.A ta druhá?... celý příspěvek >
Kana/dosna, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Milý Kozle.Není třeba dávat jen rašelinu, můžete ji trochu rozmíchat z hlínou.Kany nepotřebují speciální péči a itak rostou ja divý.A jak už psal někdo nad námi, příští rok už budete rozdávat.My je pěstujeme ve velkých kýblech na terase, na podzim... celý příspěvek >
Bílí broučci na Araucaria, 26.5.2010
Ano, jsou.Jsou to pěkný potvory!!Mám je i na orchideích, ničím je jak se dá, ale stejně se po čase znovu objeví.Musí se to stále hlídat.
Jak seříznout ibišek, 26.5.2010
K tomu zakořenění-jedna paní ůspěšná pěstitelka mi kdysi dávno poradila, že mám odřezat zdřevnatělou část až k zelenému stonku, a stnek dole rozříznout do kříže asi půl cm.Dát do tmavé sklenice(od piva).Dělám to už pár let, rozmnožila jsem tak nám,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika