Příspěvky uživatele - 220.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
Já tedy nevím, jak jste ten pojezd testoval, ale všechny sekačky jej mají odpojitelný, respektive, pokud jej rukou vyloženě nedržíte stisknutý, tak pojezd není aktivován u žádné sekačky s pojezdem.
Štarter na malotraktor terra, 9.3.2010
Pokud nevyměníte aspoň domeček s pružinou, nejlépe celý startovací mechanismus, je velmi pravděpodobné, že se to bude, ve zkracujících se intervalech, opakovat. A.W.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Řemen to nemá jak chytit. Ten se pouze namotá na kladku bez jakéhokoliv uchycení, a po roztočení sklouzne z kladky pryč.
Vari a radlice na sníh, 21.1.2010
Jen pro porovnání. Dal jsem 120 cm radlici za traktor 1,3l objem, 1350 kg hmotnost, max rychlost na redukci 2,5 km/h, na 2. asi 4 km/h. Když napadlo asi 35 - 40 cm sněhu, tak se traktor začal hrabat po čtyřech metrech jízdy a na dvojku toho měl... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Nevím, jak je to se sírou, ale viděl jsem pár toyot (s konkrétním typem motoru kecám, už si to nepamatuju), které měly v místě válců s nicasil nástřikem poddimenzovánu sílu stěny alu bloku. Díky tomu píst odstředivou sílou kliky "vytlačil" stěny... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Lamborghini má na LM 500 a LM 700 ocelovou vložku válce také, a nejsou to profi motory.
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 20.1.2010
Jen pro upřesnění, možná byl myšlen nový model H 346XP, který má 2,7kW a hmotnost 5 kg. H 359 má dle dostupných údajů 3,3 -3,5Nm. 656 má výkon 3,1kW a kroutící moment 3,2-3,3Nm. Ovšem takový objem a výkon je velmi podobný H 357XP, resp. J 2156, které... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 7.1.2010
GGP vyrábí některé modely pil v licenci Zenoah (ke Komatsu již nepatří). A i Zeoah vyrábí pro GGP. Pokud s HQ nesouhlasíte, nahraďte ji za vámi uvedený Viking a stále platí výše uvedené.
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 6.1.2010
Tady je zaveden názor, že GGP je v podstatě výrobcem většiny zahradní a lesní mechanizace, což není tak úplně pravda. GGP je něco jako Flextronic v elektronice. Tzn. donesete plány výrobku, zajistíte potřebné součástky a firma to v požadované... celý příspěvek >
Neznámé rostlinky, 13.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebal bych poradit s názvy několika rostlinek. Nejvíce by mě zajímal název té "tyčovité" rostlinky. Vyrostla do cca. 1 metru, pak jsem jí ale zastřihl a ona se rozvětvila a roste dál.  Mám doma hodně těchto malých... celý příspěvek >
Problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 23.10.2009
:D Gasoline Direct Injection
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009
Radku, on se vám Gl nepřiznal? Metodiku testu vymýšlel on. Důkazem budiž, že ji zde přesně popsal v jednom thredu, a jak řekl, tak se i stalo. Vítězem je něco, pro co se naohýbají podmínky testování, přičemž oleomac má skoro ty samé parametry, ale... celý příspěvek >
Zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 24.9.2009
MTD je značka z USA, a i tam je považována za lowend.
Mohu vodu z bazenu přečerpat do studny, 23.9.2009
Ta voda ve studni není jen vaše. Tím že do studny nalijete vodu z bazénu znehodnotíte celý pramen ve směru toku, Nehledě na to, že voda z bazénu stejně odteče pryč, alespoň z části. Nakládání s povrchovými a podzemními vodami vám ukládá vodní zákon... celý příspěvek >
Jedlé kaštany, 21.9.2009
Ve Slatiňanech u Chrudimi je v řadě asi 8 stromů jedlého kaštanu a teď v období 21.9.2009 padají na zem a je jich spousta. Tak si přijeďte nasbírat kaštánky, ať si můžete zasadit vlastní kaštanovník. Musím říct, že je to krásný strom, jen kdyby ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika