Příspěvky uživatele - 123.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 25.4.2017
O Velikonocích jsme koštovali slivovici z Toptastů a Durancií, ročník 2015. Obě jsou výborné a jak už bylo napsáno. Durancie mírně voňavá s příchutí jader, jemná, hladká. Toptast méně vůně a chuť bez jader, jemňůčký hlaďůčký jak chlupy z kocůra... celý příspěvek >
Staré hrušky, 19.4.2017
Hloh se jako podnož dá použít ale údajně negativně ovlivňuje chuť naroubované odrůdy.
Staré hrušky, 18.4.2017
Trochu odbočím od tématu. Chci se zeptat jesli je možné koupit hrušňové podnože. Předem děkuji.
Hruska Konferencia, 18.4.2017
Ještě trochu by se to zkrátit mohlo.
Jak daleko od sebe sázet stromky?, 14.4.2017
Na jaké podnoži stromky jsou a jaké to jsou odrůdy?
Slepice a mravenci, 13.4.2017
Nemyslím si, že je to způsobeno sluncem a následným mrazem. Řekl bych, že to má na svědomí houba.
Slepice a mravenci, 12.4.2017
Je poškozený jenom kmen nebo i větve v korumě.
Rozkvétání slivoní, 12.4.2017
Valašsko 450 m n. m., zatím ani ťuk. Ochladilo se a nakvétání se zastavilo.
Gabrovská - co s novým terminálem, 30.3.2017
Přesně tak, jiná lepší možnost se nenabízí. Ten vlk se měl odstanit již za vegetace, dokud byl menší.
Lipnická švestka, 26.3.2017
Minulý týden v sobotu jsem byl v Lipníku pro Llipnickou švestku. Koupil jsem dvě, měly už založenou korunu loňskými přírůstky, jen jsem je zastřihnul aby dobře zakořenily. Budu čekat na první plody. 
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 10.3.2017
Lipnickou mám vysazenou, čekám na první plody. Letos to ještě nebude ale příští rok by vzorek mohl být.
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 9.3.2017
Děkuji za odpověd, takže raději ne. Hledám vhodnou náhradu za Durancie, u nás hodně trpí moniliovou spálou.
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 8.3.2017
Pane Vysloužile, doporučil byste Čerčinskou pěstovat?
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 8.3.2017
Karlátka se říká klasické švestce Domácí.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 7.3.2017
Jak velké má stromek přírůstky?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika