Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování meruněk a nektarinky, 17.7.2020 Obsahuje fotku
Meruňka z myrobalánu svépomocí snadno a rychle. Za rok. Nyní největší šířka korunky více jak 150 cm a výška (z očka na vrchol) více jak 120 cm. Pán ze Slovenska výše píše: "V zime odumrú." Na Slovensku možná, na Vysočině 450 m/m dost pochybuji a... celý příspěvek >
Herman, 17.7.2020 Obsahuje fotku
A ještě Herman zblízka. JG
Herman, 17.7.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za přáníčko (ale ty poslední Leskory mi chutnají víc). Tak taky náš Herman ve 450 m/m (tak tak jsme bouřce při focení utekli). JG
Ruth Gerstetter, 15.7.2020
Asi zase zvláštní rok. Dneska jsme jedli první Hermany u nás v 450 m/m. Většinou nedochudčata, ale i pár pěkných. Spadlých na lehké zatřesení stromkem. JG
Rezistentní višně v České republice, 10.7.2020
Má patřit mezi velmi odolné. Mám dvě. Doposud na nich monilii nepozoruji. Jiné, hlavně mladé višně v okolí monilií dost trpí. Žádný postřik doposud neměla. (Stříkám jen meruňky v květu a malé stromečky mšice/mospilan.) JG
Rezistentní višně v České republice, 9.7.2020 Obsahuje fotku
Velikost ovoce Moriny je asi průměrná. Vysočina 450 m/m. JG
Rezistentní višně v České republice, 9.7.2020 Obsahuje fotku
Morina je také plodná. JG
Rezistentní višně v České republice, 9.7.2020 Obsahuje fotku
Foto rezistentních višní tu také moc není. Tak aspoň moje Morina. Škoda, že pan doktor Vysloužil už nepíše (třeba aspoň "hodí očko"). Stromek, jako rašící očko, je asi ve vláknu "Očko čerešne" ("takový časosběr"). JG
Semenáčky révy, 9.7.2020 Obsahuje fotku
Protože semenáčky révy nejsou na obrázcích moc často, tak jsem dva vyfotil. JG
Leskora, 4.7.2020
Což o to, chuť dobře zralé, je opravdu dobrá. A taky mě trošku baví "údiv" v naší ne úplně meruňkové poloze: Vy už máte zralé meruňky? (To je lehké, protože v okolí skoro žádné meruňky nejsou.) Ale po pravdě, zdá se mi, že 450 m/m je pro Leskoru... celý příspěvek >
Leskora, 4.7.2020 Obsahuje fotku
Také u nás (Vysočina 450 m/m) už Leskora vybarvuje. K jídlu ale ještě není. Také hnije a padá. Mám jen Leskoru a Bergeron. Bergeron roste asi o polovinu méně než Leskora, ale i z poloviční koruny plodí asi dvojnásobně. Také se mi Bergeron zdá... celý příspěvek >
Angrešt jakoby spálený od slunka, 28.6.2020 Obsahuje fotku
Loňská vlastní sazenice keře angreštu Prima z hřížení. JG
Očkování meruněk a nektarinky, 28.6.2020 Obsahuje fotku
Dnešní foto meruňkových "oček". Zakousnuté škůdci asi "100x" a přeci to pořád roste.  Pro případné zájemce: Za cca měsíc bude správný čas. JG
Co teď s kadeřavostí?, 26.6.2020
Mám jen Avalon Pride, čtvrtým rokem. S kadeřavostí nedělám skoro nic. Letos jsem poprvé otrhal asi 30-40 listů (nadvakrát). Na nějaké listy jsem zapomněl. Červené výdutě zčernaly, uschly a vypadly. Stromek je přeplozený, asi víc jak 150 plůdků... celý příspěvek >
Semenáčky révy, 21.6.2020
Děkuji za odpovědi. Asi moc pěstitelů vlastních "odrůd" révy mezi zahrádkáři u nás nebude. JG
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika