Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru +++, 16.7.2023
Okénko do historie: Od roku 2007 jsem na tohle fórum napsal přes 18 000 příspěvků. Pravda, ne se všemi jsem si padnul do noty, ale nemyslím, že bych se vyjadřoval hrubě či urážlivě. Troufnu říci, že mnozí je se zájmem četli a některým jsem i poradil.... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 16.7.2023
"Je velký rozdíl mezi tím udělat si nové phpBB fórum na "čisté louce" a začleněním existujícího fóra na zahrada.cz do phpBB, které je naprogramované jinak, data v databázi jsou jinak ukládané atd."  Pro ty, kteří by tomu nerozuměli, tak největší... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 15.7.2023
Ty "nové prízpevky" se zobrazí jen příhlášeným uživatelům onoho portálu, náhodný návštěvník o tom nemá ani páru. Kápl jste na to přesně. Nové příspěvky jsou pro mě ty, které jsem ještě nečetl. A pouze takové se mi zobrazí (na rozdíl od zdejšího... celý příspěvek >
Co je to za angrešt, 9.7.2023
Jestli je starý, tak Industrie.
Zemní vrták na sloupky, 20.6.2023
Na kolik vás přišly zemní vruty do vinohradu?
Moje zahrada, 17.6.2023
Není čas na normálně fungující fórum?
Roubování na pařízek, 7.6.2023
Pro středně zkušeného ajťáky by ta "nejkretší doba" měla být otázka několika desítek minut. Zablokování účastníků trvalo týdny.
Olendr žloutnutí listů, 4.6.2023
To máte ještě štěstí. Moje příspěvky redakce pozdrží a nezveřejní vůbec.
Kristalon na jahody v době sběru jahod, 2.6.2023
Se začátkem plodnosti se výrazně omezuje až ustává příjem živin z půdy, protože rostlina nemá k tomuto příjmu dostatek energie, kterou přednostně posílá ve formě energetických sloučenin na stavbu plodů... Při sklizni prvních plodů jsou ty... celý příspěvek >
Dešťová voda ze střechy, kryté asfaltovými pásy, 2.6.2023
Jasně, vodu ze střech nepoužívat, chybí jí drahocenný chlór z vodovodu! Opravdu perla. To co píše Biegler se používá, existují na to speciální sběrače - nazývá se to first flush. Důvod ale není kvůli tomu, že by první voda byla na zalévání... celý příspěvek >
Tož mravenec v mém skleníku škodu působí, 22.5.2023
Nejčastější příčinou chlorózy - žlutých listů - bývá převápnění.
Psaní článků pro Zahrada.cz, 22.5.2023
Já tedy se symboly témat problém mám. Kategorie Drobné ovoce je označena symbolem třešní, což není úplně správné. Pravda, třešně nejsou moc velké ovoce, ale rostou na stromech. Pod pojmem drobné ovoce se rozumí rybíz, angrešt, jahody, borůvky,... celý příspěvek >
Asi vápno v zemi - výsadba stromku, 17.3.2023
Sloučeniny vápníku zabarví plamen (např. na drátku nad plynovým sporákem) dooranžova.
Štěpařský vosk Moudrý, 8.3.2023
...i kdyby, tak by se mu nemělo nic stát, u vosků dojde akorát ke zvrdnutí, to je jediný důvod, proč se na štěpařských voscích datum spotřeby udává. Omyl. Do některých vosků (např. od Moudrého) se kvůli lepší roztíratelnosti přidává rostliný... celý příspěvek >
Tmavé dřevo při řezu, 6.3.2023
Potřebujete-li strom ostranit a hledáte jen požehnání, tak to udělejte. Podle řezu je strom zdravý. Boule na větvích nebývají způsobeny houbou. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika