Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
Ještě dotaz trošku od tématu - jak cibuli dál skladujete? U nás se vyvěsí jako má Lída, pak před zimou odřežou natě(spíš ty zbytky) a uloží do přepravek. Letos jsem se poprvé na to vykváknula a nechala viset... poprvé mi snad neuhnila ani jedna,... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
Ještě dodám, že v naší rodině(jak koukám, na rozdíl od Lídy) se cibule sbírá se záhonu, až má úplně ležící nať, víceméně suchou(někdy není ani za co ji vyvázat)
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
Ráda bych poradila, bohužel mám úplně odlišné podmínky, i když ne, až tak daleko od vás - úpatí Bílých Karpat. Mám půdu jílovitou a kamenitou, takže už léta na políčko navážím koňský slamnatý hnůj z blízkých stájí a rozhazuju veškerý organický... celý příspěvek >
Merlík osinatý, 24.3.2018
Jen tak ze zvědavosti jsem se kouknula o co jde a tohle by jste, alespoň u nás(jihovýchodní Morava) hledal těžko. Nikde jsem to v přírodě nepotkala a to se po kytkách koukám hodně. Takže jen koupená semena, jak vám radí zkušení a z pohledu mne,... celý příspěvek >
Poradte aku palmu na priame slnko, 21.3.2018
Přistínění ať už domem, či nějakým stromem určitě bude mnohem lepší. Jen nevím, jestli ji zadavatel nechtěl mít právě jako dominantu - třeba na terase u bazénu? Konvalinka
Poradte aku palmu na priame slnko, 21.3.2018
Jsem v tomhle stejně laik jako vy, ale za mne asi datlovou, vzhledem k tomu, že se pěstuje i v pouštních oázách. Letnění musí být postupné, stejně jako u všech doma přezimujících rostlin. Tedy nevyhodit ji z domu rovnou na přímé slunce.
Sušička ovoce, 20.3.2018
Tady mi holky hodily odkaz.
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 19.3.2018
Zajímavá diskuse, jsem zvědavá, na co všechno přijdete a vykoumáte Jsem pouhá uživatelka traktůrku, takže vůbec netuším co tam jak funguje, umím tak maximálně dolít benzín a vyměnit si vozík za koš. Máme obr zahradu, takže i když jezdí, zdá se celkem... celý příspěvek >
Výcvik pejska, 19.3.2018
Nepíšete, jak je pejsa starý? Jiné požadavky jsou na malé štěndo, jiné na dorostence. Není moc štěňat, které by nezajímali ostatní pejsové... spíš by to bylo špatně. Většinou nezajímají jen ustrašené, nevyrovnané psy. My jsme na cvičáku měli to, že... celý příspěvek >
Sušička ovoce, 18.3.2018
Tak já kousky tak cca 2x2cm, tloušťka centimetr. Já suším tedy hlavně srdce a tam se to přesně krájí blbě, takže se s tím nijak necrcám a tak nějak přibližně. Maso syrové, na nejvyšší stupeň, cca 8h. Muž to o půlnoci, jak krmí psa zapne a já si to... celý příspěvek >
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 16.3.2018
Ano, určitě máte pravdu, nedaří, nevím proč. V tom místě dokonce není ani navážka země odjinud, je tu původní zem. Teta o necelý kilometr dál, ho má krásný, aniž by se o něj nějak starala. Babtisii mám léta, ne, že by nějak zvlášť prosperovala, ale... celý příspěvek >
Sušička ovoce, 15.3.2018
Tak já i mí známí, sušíme hlavně maso pro psy To není pochopitelně ochucené nijak, přesto si některé dámy stěžují, že jim to manželé masožravci sežerou
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 15.3.2018
Ptačí zob jsem si vybrala, neb je v zimě pro ptáčky, na jaře pro včely a ta vůně je úžasná. Ne, z důvodu stáří určitě ne, něco mu vadí(zem, podmok, nevím..) a řádí na něm choroby. Zkoušela jsem postřiky na kde co, nic nezabralo. Přes cestu jsem... celý příspěvek >
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 14.3.2018
Není to sice k tématu, ale neodpustím siMůj ptačí zob je smrtelný až moc. Všude kolem nějaký roste. Já si ho vysadila, má cca 10 let a 1.50, ale odumírá postupně jeden keř za druhým. Dosazování mezer se také nedaří, takže uvažuju, že ho (ač nerada)... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Nějaká nová choroba? No to si jsem jistá, že když projdu zahradu najdu ji také. Mám tu všechno, na co rostlinolékař jen pomyslí Přemýšlela jsem, jak je to možné, když léta to bylo pole ladem. Až jsem přišla k závěru, že se to sem všechno natahalo s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika