Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat vzrostlou popínavou letničku?, 11.6.2018
Dobrý den, já si myslím, že se dá ještě taková rostlina sehnat nejen v zahradnictví, ale i v hobby marketech. Zrovna v sobotu jsem jich v Hornbachu viděla několik. Marcela
Vypalujete substrát a květináč v mikrovlnce?, 11.6.2018
Pokud jsem si domů něco zanesla, tak většinou z rostlin. Já to nedělám a ani jsem se o to nepokoušela. Vím, že se to dělá, mě to ale připadne zbytečné. Marcela
Klematis, 8.6.2018
Vy očekáváte v hypermarketu odborníka na rostliny?! To je dost úsměvné. Já chodím do květinářství, kde je paní vyučena v oboru, a když jsem se jí zeptala, zda se jedná o trvalku krátkověkou či dlouhověkou, tak zakoulela očima, řekla, že jsou jen... celý příspěvek >
Vistárie, 5.6.2018
Hmm, dobrá džungle. Tak to je binec ze všeho co kvete a opadává. My máme teď všude kvítka z jehličňanů, jasmínů... a neřeším to, protože v tom množství by se člověk zbláznil. Moje mamka už to, co se týlá kytek a mě vzdala . Zimolezy nám také... celý příspěvek >
Vistárie, 5.6.2018
To je nádhera! Já pořád dumám, kam si jí dám, ale ty Vaše mě zase posunuly o kus dál k tomu, že ty mě opravdu ještě chybí. Marcela
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 4.6.2018
Záleží na tom, čemu říkáte "dlouhá doba"?
Klematis, 4.6.2018
Dobrý den, nezdá se mi to jako klematis?! Marcela
Neznámá květina, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, to se nebojte zabrat, denivky jsou téměř nesmrtelné. Marcela
Umely travnik pod dreveny nabytek, 4.6.2018
Dobrý den, pokud máte potřebu vůbec něco dávat pod nohy nábytku, tak bych je podložila dlaždicemi. Umělý trávník Vám sucho nezajistí. Nevím, jak dlouho počítáte, že Vám nábytek vydrží, ale nám takto postavená houpačka (podložená právě betonovými... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
Tak teď jsem všude vyčetla, že stříhat po odkvětu, čili červen - srpen. Někde píší o třetinu, někde o polovinu. Marcela
Vajgelie, 1.6.2018
Dobrý den, to jsem psala já, je to moje zkušenost. Ale je to boj, protože když keře ostříhám teď, tak to není tak pěkné, protože já stříhám hodně, tak místo krásných přepadajících větví jsou někde jen klacky... Ale na jaře ostříhám již poupata nebo... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018
Dobrý den, ořezala bych keř i klidně víc. Já je zkracuji tak o polovinu, protože pak jsou moc vysoké. Ty panašované jsem vloni včas nezastřihla a tak mám letos keře dvoumetrové. Už ale odkvítají, tak je to nemine. Marcela
Stále vysoký obsah chloru v bazénu, 1.6.2018
Dobrý den, PH udržuji tím, že rozvařím sodu vyliji ji do bazénu. Jednoduché, rychlé a efektivní. A co se týká chloru, tak bych filtrovala a filtrovala a ještě s vypouštěním bazénu počkala. Marcela
Vajgelie, 31.5.2018
Dobrý den, hosta jí určitě nevadí. Já vajgelie po odkvětu dost razantně stříhám (tedy ty u kterých to je třeba a udržuji je v určité velikosti). Pokud je ostříhám na podzim či na jaře, tak nekvetou. A ty "šlahouny", jak já tomu říkám, ty se objevují... celý příspěvek >
Lavička, 30.5.2018
Nám teče smůla po 15ti letech i z nábytku vyrobeného z borovice. U teaku samozřejmě ten problém není.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika