Příspěvky uživatele - 48.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012
Michale, s tím pryskyřníkem jste to myslím trefil. D.
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012
A jejda, zase hádankářský klub... tak snad se dočkám i řešení... :-) Dáša
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Tak ještě druhé foto. Díky za reakce, Dáša
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně dvou rostlin, které mi vyrostly na záhonku. U první mám podezření na netýkavku, i když zatím nevykvetla. Ta druhá kvetla malým žlutým kvítkem, po odkvětu se vytvořila taková červená chlupatá koulička.
Kdo pozná rostlinu?, 19.5.2012
Tímto všem moc děkuji za určení rostliny, ani jsem netušila, že mám takovou vzácnost... :-)
Kdo pozná rostlinu?, 19.5.2012
Tak už se někdo ustrne, nebo mě budete dál natahovat? Nebo by to chtělo větší nápovědu, jinak se nechytám...
Zasazení leknínu, 18.5.2012
Díky za odpověď, mám takovou krásnou bedýnku a je mi líto do ní dělat díry :-)
Kdo pozná rostlinu?, 18.5.2012
No vy jste ale vtipálek... tak snad se někdo připojí,  abych se dočkala rozluštění :-)
Kdo pozná rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Nějak se mi nenačetl obrázek, takže druhý pokus...
Kdo pozná rostlinu?, 18.5.2012
Prosím o radu, o jakou se jedná rostlinu. Dostala jsem ji s jinými a nejsem si jista, jestli to náhodou není spíš plevel. Děkuji.
Zasazení leknínu, 17.5.2012
Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale chystám se zasadit do jezírka leknín. Chci použít plastovou bedýnku (plnostěnnou). Můj dotaz zní, zda je nutné do dna či stěn dělat nějaké otvory jako u klasických květináčů,  nebo to není nutné. Díky za... celý příspěvek >
Účinnost štěrbinového filtru, 11.5.2012
Díky, chápu, zkusím to poladit, asi navařím na přepad kus plastu aby to tlačilo vodu hned na síto. Uvidíme jak to dopadne.Ještě jednou díky za radu. V.
Účinnost štěrbinového filtru, 2.5.2012
Zdravím, no nejprve jsem měl malý průhyb síta a hodně vody přeteklo do odkalovací komory. Musel jsem udělat větší průhyb a už to šlo, ale po 24 hod. ta odkalovací komora přece jenom nakape a musím jí vypustit.Také proto jsem tam pro jistotu udělal... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 25.4.2012
Tkanina je Polyamid, světlá velikost oka 0,206mm, průměr osnovního vlákna 0,08mm,300 Kč m2, kupuju u firmy Screen servis.
Řasa v jezírku teď na jaře, 4.4.2012
Kolik kg na kubík, a je to NaCl nebo jaká sůl? Jak často a co na to kytky?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika