Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina pro muškáty, 1.4.2019
Muškáty rašelinu nepotřebují. Stačí těžší zahradní zemina a trochu písku. K rajčatům se rašelina hodí.
VARI na orbu a rotavarovanie - otazky, 31.3.2019
Barvy dnes jsou něco jiného, než před roky. Co obsahují, byste zjistil u výrobce, bude-li ochotný vás informovat. Pro vlastní klid kupte rozbrusku, namontujte ocelový kartáč a celé to odrásejte. Pluhu to i prospěje, líp po něm klouže zemina. Na... celý příspěvek >
Úrodnosť bramborov, 27.3.2019
Když si zadáte do vyhledávače "výnos brambor", máte to teď. Dá se počítat s tím, že domácí pěstování může být pečlivější a výnos bude trochu vyšší. Anebo taky ne.
Přehnojení dusíkatým vápnem, 26.3.2019
Zaprvé "velikostně klasický" není žádná rozměrová ani plošná jednotka. Kdybyste to zkusila třeba v metrech, loktech nebo palcích, bylo by to pochopitelné. Zadruhé, když tomu nerozumíte, čtěte návod a nesypte co vám přijde pod ruku po kilech kam vás... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - velikost výsadbového keře, 26.3.2019
Vybírejte silné keře, s dostatečnými přírůstky. Když se sází slaboši, obvykle chšádnou až uchšádnou. Moje zkušenost s výsadbou u mne a u dcery. Když se vysadí silná sazenice, daleko líp se aklimatizuje a pak roste. Samozřejmostí je správná příprava... celý příspěvek >
Kompost (zapáchající) a sousedé, 19.3.2019
Kompost občas smrdí a kdo říká že ne... A když do něj nasypete trávu z celé zahrady, nedá se kolem za dva dny projít. Smrk do zahrady nepatří, patří do lesa. Leda by to byl Picea glauca globosa nebo conica a to ještě tak do 60 roků stáří.
Nářez, 17.3.2019
Máte recht. A co ty chudáci buxusy a tisy stříhané do přísných tvarů u zámků a v parcích?
Nářez, 17.3.2019
Hezké to není bez listí, ale ve vegetaci to hezké je. Mimo vegetaci to je hezké stejně, jako ostatní listnáče. Ostatní výhody jsou popsané.
Pivoňky - jaká půda?, 16.3.2019
Myslím, že pokud to nebude extrém, je jim to vcelku jedno. U nás jsou půdy spíše kyselé a pivoňky rostou jak divé.
Zlomený smrk, 13.3.2019
30 let nebo 30 metrů (fakt?) je jedno, je to zlomený, popíliť. Smrk do zahrady nepatří, patří do lesa.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 12.3.2019
Můj názor je, že včely půjdou pro vodu ať napáječka bude, nebo ne, ony moc rády napáječky nemají. Když vodu pro včely, tak bez medu, jednak nebude známý původ medu a včely radši mírně slanou. Roztoč tam asi je, vypadá to tak. Když včely zimují,... celý příspěvek >
Pomaly rastuce ovocne kriky, 12.3.2019
Hnůj, kompost, krapet minerálních. Co je na tom k výzkumům? Dej krávě do držky, ona ti dá do dížky. Kde nic není, ani čert nebere.
Koupit Fairhaven?, 11.3.2019
No radost, já Fairhaven mám, ochutnal jsem, je dobrá. Na moje podmínky výborná. Jsem rád, že tu přežije a dozraje. Popis chutí neřeším, je to jako s popisy vín v letáku z hypermarketu, má to všechny možné chutě a příchutě a dozvuky a když to koupíte,... celý příspěvek >
Jak na jarní střih, 10.3.2019
S jarním střihem vám nejlíp poradí dobrý kadeřník, ten ví co je letos in.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 9.3.2019
Já tedy pane kolego za tím radiátorem rád zůstanu vlezlej. Je tu nělakých 6 stupňů, prší, fouká, sem tam vločka. Teplo vypadá opravdu jinak.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika