Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapraveni pisku do zeminy, 11.9.2018
Ono to s tím kopaným není tak jednoznačné.To může být taky dost hlinité až jílovité.Vůbec se tady špatně radí, protože nevíte odkud kolikrát ten dotaz přichází.Jestli z lokality od České Lípy kde bílý písek je a nemusí být tedy drahý.Já jsem jednou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.9.2018
Tato debata je jedno velké nedorozumění.Jedni, co mají rádi Fiskars ho cpou do ruky druhým, co ho rádi nemají.Protože každá věc je na něco, tak přece nemůžu někomu nabízet v jiném případě místo automobilu Octavia nákladní auto Tatra, přesto že jsou... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 31.8.2018
Postupů je jak je vidět mnoho.Já bych třeba z těch kůží ani ten tuk neodstraňoval, klobásy jsem zalíval jen trochou vody(vývarem),dájí se zalít jak vidíme do 3/4.Dají se jen zaudit a pak vařit 100 stup.Nebo jinak vyuzené 80 st.Každý se máme... celý příspěvek >
Kvalita půdy, 21.8.2018
Nejhorší je ta úvaha, že nechá vykopat zem do hloubky30cm a doveze něco lepšího.To jsem taky zažil, ale platila to stavba.Jednalo se o 500m2.Tady se nepíše jaká je to plocha.
Navozená ornice, 18.8.2018
Najděte si někoho, kdo umí se smykovým nakladačem (bobíkem)Umačká, porovná a rozvozí i tu reciklovanou, drahou zeminu.To je něco a dají do toho třeba písek.Někdy jsou potřeba taky hrábě a počasí.
A až Z o uzení, 2.8.2018
No a pracujete s pragandou, nebo napůl, nebo jí snesete všude, ale doma ne?
Je to cuketa nebo dýně?, 8.7.2018
Děkuji.Je jasné, že jsem zaléval do květů, protože jsem to nevěděl.Při tom okurky a rajčata zalíváme jen u země, tedy do okolí rostlin.
Je to cuketa nebo dýně?, 8.7.2018
Tak jsem měl na začátku starost, co s těma cuketama budem dělat až se urodí to, co nasadilo.Teď má každá uhnilou špičku.Nevíte někdo, co se s tím děje?Je to na vyvýšeném záhoně, je to spíš ve stínu pod listama, je to často zalívané.
Houbomilka česneková, 26.6.2018
Na 3.3-10litrů vody 5ml Karate Zeon technologie 5cs        6.6-20l           10ml ochraná lhůta se nevyžaduje Opravdu to tam v návodu není.Najděte si to na... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma 32-SVA, 17.6.2018
Mám čerpadla obě.Na lojovou šňůru i to druhé s tou mech.ucpávkou.Nebyl to můj sen.To jsem přišel do obchodu a tam mi to bezúdržbové s mech.ucp. doporučili.Je to asi 8 let.Za tu dobu jsem si toho vůbec nevšimnul.Vyosení? To psal někdo, kdo si to... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 14.6.2018
Víte co? Mám radost, že jsem vás rozesmál.Taky jsem se trochu usmál, u vašeho nápadu že budou zalévat děti.To jsem taky zkoušel v rámci jejich volnočasových aktivit.Brzo mně to přešlo.Nebudu to rozvádět.Tak velké kýble o kterých píšete jsem... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
Prosím vás, kolik toho mate k tomu zalívání? Já jsem pohodlný a právě proto napustím v těch pařákách co teď jsou každý den 3 sudy vody, ty se ohřejou a pak od jahod po okurky, papriky všechno zaleju konví.Jahody co nejdřív skončí.Kolik je vám let?... celý příspěvek >
Dehtování, 6.6.2018
Taky si myslím, že množství kouře na dehtování nemá vliv.Klapku v udírně a komín jsem nikdy neměl.Všechno se dá regulovat jak píšete množstvím dřeva.Ani spodní dvířka jsem nikdy nepoužíval Jen metrový kanál 30x20cm.A v tom vám jen tak nevyhoří aby se... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 29.5.2018
Tak sem hledal a našel diskusi /Seřízení karburátoru Walbro/ ze srpna 2007.Myslím že tam je to dobře popsano.Děkuji.
Oleo mac 740, 29.5.2018
Dobrý den.Mám křovinořez OM 740T rok 2007.Tuto sezonu pozoruji tyto změny.Motor po přidání plynu se jakoby přidusi.Nejde jak se říká za plynem.Chytá na drc.Dřív šel chcípnout sytičem, to když mi nešel vypínač.Teď ho nevypnu, neuchlastám.No vypínač se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika