Příspěvky uživatele - 248.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonský javor zastřihnout či nikoli?, 11.10.2017
Vzrůstnost jap.javorů záleží na odrůdě, kterou máte. Některé zůstávají malé, některé vyrostou docela dost. Jinak jsou to stromky jako každé jiné, tvarovat je lze, ale nemají se řezat starší větve a nemá se řezat před zimou a v zimě, aby rány... celý příspěvek >
Zivy plot ze smrčků, 10.10.2017
U jedné vilky u nás z nich mají už řadu let nízký (asi 70cm) stříhaný plot bez kůry a mulče, jen tak na okraji trávníku.
Poznáte keř podle květu?, 9.10.2017
Souhlas - ne keř, ale popínavá pokojovka voskovka - Hoya...       Lída
Smolenka - šemendzia, 8.10.2017
A zkusit jste se tam zeptat, jestli je nebudou mít později? V sortimentu je mají, i když v momentální nabídce ne (první - prodej stromků, druhou a třetí - staré odrůdy).           Lída
Co je to za růže?, 7.10.2017
MW odpovídá tomu, co o ní píší na netu a tam jsou některé fotky také téměř černé, ta je asi dobře. Ta první asi RP nebude (vzrůstnost odrůdy by nevadila, na kmínky se dá naočkovat cokoliv), ale protože rosa rugosa má jiný list (ne... celý příspěvek >
Kdy zasít svazenku, 7.10.2017
Málo klíčí staré semeno, to, které přemrzlo mimo zem (třeba v šuplíku v kůlně) obvykle nevyklíčí vůbec. Jinak se vysévá na povrch země a jen se prohrábne hráběmi, dobré je pak zem třeba lopatou utužit, aby k semínkům dobře přilnula (jako když se... celý příspěvek >
Nahuštěné pupeny na letorostu, 7.10.2017
Nevím , počkala bych, co to udělá příští rok.           Lída
Vyměnit stromky?, 7.10.2017
Asi bych zlikvidovala ty dvě třešně a možná i ty dvě poslední meruňky.  Lída
Co chybí borovicím a tisu?, 6.10.2017
Pokud u těch borovic žloutnou a padají jehlice od kmene, tak je to normální. Podívejte se někdy v lese na strom zespodu... Ten tis chtěl asi po přesazení v létě zkrátit aspoň na polovinu (tisy se dají řezat do starého dřeva, dobře obrůstají), s... celý příspěvek >
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 5.10.2017
Jo jo, ale na něco jsem to svést musela, naštvalo mne to tehdy moc. Dodnes nevím, čím to bylo. Nikdy mi žádné kompoty nezkvasily, pokud nějaké víčko nechytlo, tak se snědl hned. A že jsem se různých kompotů něco... celý příspěvek >
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 5.10.2017
Kompot?? V životě se mi nestalo, aby mi zkvasila celá várka kompotů, až kdysi z Konference - všechny do jednoho. A k jídlu mi také nechutnala, tak už je pryč.                    Lída
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 5.10.2017
Na jaře jsem ho jedla koupený z obchodu a chutnal mi, teď mám objednaný stromek, tak se těším, až přijde...           Lída   
Neznámý stromeček na zahradě, 4.10.2017
První mne napadnul muchovník olšolistý.           Lída
Poradite co je to za kytky?, 3.10.2017
Ta první vypadá na nějakou kalanchoe, ta druhá je klasický "tchýnin jazyk" - sansevieria. Ta první má dost velké vzdálenosti mezi lístky, chtěla by víc světla a možná zaštípnout, aby rozkošatěla. Sansevieria chce zalévat jen mírně (nepřelít!) a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika