Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 2.4.2018
Velky   nepreberny vyber  stromku    keru a dalsich produktu    max spokojen doporucuji osobni nakup   jinak vam poslou na dobirku co nemuzou prodat       je to moje... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
Ja pestuji cibuli podle  casopisu receptar  uz 10roku   v unoru  koupim sazecku  kterou dam do misky a ulozim do teple misnosti ja ji davam k blizkosti plynovemu topeni   ona mirne zmekne a to je dobre je to... celý příspěvek >
Zmlazení slivoně, 31.3.2018
Nechci zakladat nove  tema   chci se zeptat jak zastrihnout ted v breznu nasazene nove slivone     dekuji    vasek
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 18.3.2018
Stredni morava   nadmorska vyska asi 320 m
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Ano mate pravdu neuvedomil jsem si ze je hodne zacatecniku kteri se zajimaji opestovani rajcat a kazda rada je jim dobra proto se omlouvam panu Milanovi i ostatnim kterym se to dotklo nemyslel jsem to ve zlem
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Pane Milan sledoval jsem vase prispevky leden unor     nebudu se k tomu vyjadrovat usudek jsem si udelal sam vasi  obdivovateli pan vladimir a pani E T kteri vam fandili a podporovali   - jak je to dobre ze tak brzy... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 17.3.2018
Zdravim potrebuji poradit koupil jsem 4 odrůdy svestek Hanita Valijevka Toptase a Valor 3 odrůdy nasadim na zahradu vic uz mi tam nevejde neni misto a jednu chci nasadit do dvora, a proto se ptam, ktera odruda je nejvic samosprasna ve dvore ani v... celý příspěvek >
Papriky 2018, 12.3.2018
Neskutecne mnozstvi chili   co pestujete    nedovedu si to predstavit a taky poprve cetl takove  kvantum    a to je mi 60 roku
Papriky 2018, 11.3.2018
Ano mate pravdu jdou do kvetu   urcite ma osvetleni neco do sebe jenze ja jsem starsi  rocnik za nas takove vymozenosti nebyly  pestuji normalnim zpusobem za okny i tak vam preji mnoho krasnych vypestovanych paprik   a... celý příspěvek >
Papriky 2018, 11.3.2018
OK sazenice vypadaji na vysku 10 az 15 cm      kvety jsem tam nevidel    u mne kvety nasazuji pri vysce asi 30 cm   u mne bez osvetleni na parapletu je vyska 10cm
Papriky 2018, 11.3.2018
Chtelo by to foto   jak se rika   1 x videt nez 10x slyset
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
Ja to delam velice jednoduse    sacek kuprikolu   ktery ma obsah 40g   vysypu na noviny a rozdelim je na ctyri stejne hromadky to jest 4x 10g   ty pak nasypu do sklenicek od leku nebo kombinuji podle... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.3.2018
Bohuzel    rajce ORFEU F 1 v nabidce v AEV -VS neni
Paprika Rodrigo, 4.3.2018 Obsahuje fotku
1. února jsem vysadil papriky. Za 9 dní byly venku, protože byl mráz tak jsem nemohl spíš pykýrovat. Zítra začnu přesazovat do kelímku, protože už bude lepší počasí.
Určení rostliny, 22.2.2018
Ja bych rekl ze je to Dracena   na jare uriznout vrsek   dat do sklenice s vodou zakorenit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika