Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 27.3.2017
Svitavy... tak u nás rovných -5 mráz!!! Včera mě to hodně svádělo přenést rajčata do skleníku, ale vydržela jsem a ted vím, že ještě klidně vydržím!!!                         ... celý příspěvek >
Stavba skleníku - základy, 24.3.2017
Tak zodpovím na pár otázek... ano sklízím ze schudkú a víno už pouze z dvojáku... Hlíny je na 1.5 rýče, takže úplně lehce-žádná dřina... Hlínu nevyměnuji, pouze každoročně zarývám nový hnůj a na jaře posypu záhony dusíkatým vápnem.Během vegetace... celý příspěvek >
Stavba skleníku - základy, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě jak to pěkně roste pospolu... MÍLA
Stavba skleníku - základy, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Skleník se pořizuje na dlouhou dobu, tak je vhodné myslet dopředu.Náš skleník nám slouží patnáct let a splnuje naprosto vše, co jsem si přála.Dnes jsem v důchodu a opečovávám ho bez problémů. Pod betonovýma vanama přes zimu skladujeme jablka, přes... celý příspěvek >
Pěstování česneku pod černou netkanou textilií, 14.3.2017
Tímto způsobem jsem pěstovala sazečku cibuli.Manžel namotal na prkno netkanku a raznicí udělal z výfuku auta.Fungovalo to báječně.ZALÉVALA JSEM JENOM ZEZAČÁTKU! Cibule zůstala pod folií a při sklizni po uschnutí natě se jen folie stáhla a na čistém... celý příspěvek >
Rajče Shirley F1, 10.3.2017
r.2016 vyseta dvě semena, Sazenice sazena jedna do foliáku, jedna ven.Obě pěkně rostli a obě dostatečně plodili. Plody velikost běžná, podle mě hodně štavnaté a sladké. Jdou po utržení loupat. Letos již mám naseté a k výrobě štávy jsou super. Moje... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 5.3.2017
P.Lído, moc bych vám přála vidět sazenice a jejich kořeny při jejich likvidaci.Musím je vyrývat, jak jsou hluboko a rozrostlé.Pravda je ta, že u nás je zemina těžká.Také mnoho nezalévám.Minulé dva roky jahody vodu dostali, ale jiné roky měli jen z... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Po mnahaleté zkušenosti pěstování jahod na folii, tak nic jiného nedoporučuji. V pozadí jahody po 3 letech a vepředu připravený záhon před výsadbou.                   MÍLA
Už vám leze podzimní česnek?, 4.3.2017
Sázeno 10.10.2016 na třech různých místech a všude krásně řádkuje. Některý má i 5cm. Po dlouhých letech byl i 30-50cm pod sněhem. Svitavy                             ... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.2.2017
Také pěstuji více odrůd, mám svoje oblíbené, Tornádo také dobře chutná, ale z lonského výsevu Badro F1 se letos opět velice ráda vrátím.  Dobrá chut již u neúplně dozrálého plodu a dlouho vydrží pevné a do třetice je veliké a to já miluju.... celý příspěvek >
Zvonkové, 15.2.2017
25 let nazpět jsem zasadila mimo jiní i odrúdu zvonkové.První úrody jsem byla velmi neštastná, co je to za chut, nesmírně kyselá. Moje maminka (1933),naopak jiné jablko vůbec nechtěla.Dnes po těch letech strom rodí každoročně.má nádherné plody a já... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 24.1.2017
Na vánoce 2015 koupená Ramiro v obchodáku, ponechány semena a v únoru vyseta.Neskutečná úroda-nádhera.Myslím, že snad ani není potřeba kupovat semena draze.Pěstováno ve skleníku, ale 2 sazenice zbyly, tak vyrostli venku pod angreštem a také... celý příspěvek >
Zahradní trpaslíci, 26.11.2016
10 let již nám zdobí zahrádku spousta barevných zvířátek, trpaslíci i čáp a děti ze školky pravidelně chodí na procházky okolo máte vidět ty očka rozzářený a těch řečí a komentářů od nich.Je to krásný pocit a nikdy bych to ze zahrady nedala pryč. At... celý příspěvek >
Problém se zelím, 9.11.2016 Obsahuje fotku
O týden později... Míla
Problém se zelím, 9.11.2016 Obsahuje fotku
Takto kvasím zelí každoročně. Je úžasné, chutné, křupavé a veškerá štáva zůstane v zelí. 2 týdny zůstane na sektorce a až se prsty začnou vracet a stáhnou štávu nezpět do zelí, tak umyju lahve, zavíčkuju a odnesu do sklepa. Přesně za měsíc je úplně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika