Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím dezinfikujete nůžky?, 14.5.2016
Alpa. 
Pestovali jste okru?, 9.5.2016
Já vloni, rostlina po vysazení ven dost málo rostla. Ale to je asi chyba moje. Měla pak dva plody. Letos jsem ji zapomněla zasít. 
Určení plevele, 8.5.2016
Já na kompost nedávám vše. Dávám tam jen to, co znám a z toho ještě vybírám, např. jedovaté rostliny ne. Proto jsem se tu raději zeptala, co je to za rostliny. Pcháč je silný agresor. Dočetla jsem se, že vylučuje látky, které působí inhibičně na... celý příspěvek >
Určení plevele, 8.5.2016
Děkuji, to je on. Našla jsem, že na konci května je rostlina nejcitlivější na vyrývání. Ale na kompost nesmí. Obsahuje látky zpomalující růst kulturních rostlin.
Určení plevele, 8.5.2016
Děkuji za odpověď. Ten první nevypadá, ale dost píchá. A má kořen tak hluboko, že se ho nelze zbavit, vyrývačem kořínků se nikdy nedostanu až dolů a rostlina se záhy obnoví, do několika dnů.  Na kompost by snad obě mohly jít.
Určení plevele, 7.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o identifikaci. Děkuji.
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 5.5.2016
Taky jsem měla zahradu zarostlou a zadní část pořád je. Postupuji postupně, kousek odplevelit a hned tam něco zasadit. Aby člověk měl radost, že už něco roste. A když není chuť odplevelovat, staráte se aspoň už o to zkultivované.
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Z pondělí na úterý mi zcela zčernaly tři vysazené aksamitníky. :-(
Řez josty, 17.4.2016
Moje josta zasazená na podzim vypadá úplně stejně. Jen je to keř. Myslela jsem, že ty větvičky umrzly.
Jahody ze semen, 9.4.2016
Já jsem letos zasela lesní žluté. Vyklíčily velice dobře, zítra budu přesazovat.
Sadba kapusty a kadeřávku, 9.4.2016
U kadeřávku je problém s molicemi. Sdružují se vespod listů ve velkém množství. Chemii nepoužívám, takže se s nimi bojuje těžko. Ale kadeřávek za to stojí, je výborný.
Malinké planty rajčat, 25.3.2016
Nezaléváte je příliš? Jestli je substrát u kořenů moc nasáklý vodou, tak radši přesadit.
Prosím o identifikaci, 20.3.2016 Obsahuje fotku
A ještě prosím tahle trvalka. Je to foceno před týdnem, teď už krásně fialově kvete. Měl to být včelník, ale ten má květy jiné, i listy. Děkuji.
Rostliny, které provoní malou zahradu, 16.3.2016
Hyacinty silně voní. Tabák. Kaliny. Rajčata krásně voní - myslím tím listy.  Hrachory.
Prosím o identifikaci, 15.3.2016
Tak to bude chrpa. Kdysi jsme ji tam měli. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika