Příspěvky uživatele - 243.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teče víčko nádrže rotavátoru, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Čtvrtým rokem mám rotavátor Vega Multi 36-60, se kterým jsem naprosto spokojen až na jednu věc. Teče víčko nádrže. Dnes jsem je konečně vymontoval, abych se na to podíval a problém je v opravdu velkorysém odvzdušnění víčka. Pokud se rotavátoruje... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 24.3.2017
Přesně tento model mám taky vybraný. Jste s ním spokojený? Má dostatečný výkon?
Kosacka + krovinorez, 24.3.2017
Moje sestava: HECHT 5484 SX za 295,- (je to model 548 s bezporuchovým variátorem GT) Eihnell GH-BC 33-4S čtyřtakt s kopíí motoru Subaru Robin EH035 v jednom ostravském eshopu pořád prodávaný za 130,- EUR.
Vůle ventilů HECHT 548, 25.2.2017
Mám sekačku HECHT 5484 SX a nikde v návodu ani na netu nejsem schopen najít správnou vůli ventilů Je to asi nejpoužívanější motor v sekačkách Hecht - 135 ccm OHV. Sice se mi líbí, že se vůle seřizovat nemusí (zřejmě počítá dovozce s tím, že... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
Ty asi budeš servisák, že? Za kolik seženeš orig. karbec na EH035 Robina? Momentálně nepotřebuji, ale kdyby to nebylo ono, asi bych zainvestoval, protože všichni majitelé Dolmarů a Makit s tímto motorem jsou nadšeni z reakce na přidání plynu. A... celý příspěvek >
Seřízení ventilů 4 takt.křovinořezu, 19.2.2017
Docela by mě zajímalo, jak se povedlo vyřešit to házení oleje do sání??? Na zahraničních fórech jsem četl, že problém bývá pokud je v motoru hodně oleje - pak ho motor vytlačuje do sání. Náplň je 100ml, ale prý z něj vykape tak 80-85ml. Nebyl... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
K čemu tedy slouží ten šroub na speciální šroubovák, když Tvými slovy není karburátor seřiditelný??? A rád bych ještě odpověď na moji "špatnou" otázku - jak poznám rozdíl (myslím viditelný bez rozebírání na prvočinitele) mezi malým karbecem... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017
Tak to se nechám rád poučit. Vysvětli prosím rozdíl mezi membránovým a šoupátkovým karburátorem u malé zahradní techniky. Tedy jak poznám, že použitý karbec je ŠOUPÁTKOVÝ a nikoliv MEMBRÁNOVÝ. Foto použitého karburátoru je u předchozích... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017 Obsahuje fotku
Dle fotek můžeš vidět, že karburátor je MEMBRÁNOVÝ. Šoupátkové se používají u sekaček, kde se nepočítá s velkým náklonem, ale křovinořez lze naklánět - i 4T, kde je na to (většinou) uzpůsobené mazání. Objednal jsem seřizovací šroubovák na atyp... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 19.2.2017 Obsahuje fotku
Mělo by přidání paliva pomoct proti chcípání z volnoběhu? Myslím tím u tohoto karburátoru, kde není samostatná regulace L, která právě pro tento účel slouží. Předpokládám, že se tak obohatí směs pro celý průběh otáček a zase bych nerad karbonoval... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 17.2.2017 Obsahuje fotku
Koupil jsem již druhý křovinořez, který má karburátor jen s jedním seřizovacím šroubem (nepočítám s šroubem volnoběhu - škrtící klapky). A moje otázka zní - pokud nejsou šrouby L a H, ale jen jeden, tak co se jím vlastně seřizuje? Křoviňák... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 2.2.2017 Obsahuje fotku
Olej jsem používal Mogul Alfa 2T a jednou i jiný, ale na vadu to nemělo vliv. Reklamoval jsem jej a v servise (Hecht) vykuchali výfuk. Byla tam nějaká vložka kvůli nižším emisím, která údajně dělá nějaké potíže. Poté byl motor o dost... celý příspěvek >
Odhlučnění výfuku, 25.9.2016
Takže mám za sebou krátké zkušenosti s odhlučňováním. Křovák odhlučňovat nedoporučuji - drátěnka je sice funkční, ale je předpoklad, že se brzo zanese nespáleným olejem a výfuk ucpe. Další problém je v krátké vzdálenosti výfuku od válce a... celý příspěvek >
4 takt křovinořez MS 246 nebo MS 335?, 13.9.2016
Jako technika by mě zajímalo, co je na těchto motorech dvoutaktního? Dvoutakt může velmi vzdáleně připomínat jedině Stihl 4mix, ale to jen díky tomu, že se míchá benzín s olejem. Dolmary MM4 jsou stejně jako Honda GX35 čtyřtakty s odděleným... celý příspěvek >
4 takt křovinořez MS 246 nebo MS 335?, 13.9.2016
Prosím o příspěvek někoho, kdo vlastní MS 246. Jde mi o to, jak je s výkonem stroje spokojený a zda by měnil za silnější. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika