Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 6.8.2018
keby pár rokov s výsadbou počkáte, tak vám presne poviem aké odrody prosperujú :) výber odrôd vás vráti späť na zem a do reality, keď zistíte, že zohnať vhodnú odrodu na vhodnom podpníku je takmer nemožné! skúsim napísať čo som vysadil ja, buď tomu... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 27.7.2018
vista bella by to nemohla byť? 
Uz nekde uzraly tresne?, 14.7.2018
p. Hasman, ďakujem pekne. to bude ona akurát u nás nie je vôbec červivá, postrek proti tomu nerobím, ale hnilobou plodov počas dažďa a praskaním plodov trpí veľmi. neviem čím to je, ale ani vtáky ju nežerú a dávajú prednosť farebne krajším čerešniam... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 14.7.2018 Obsahuje fotku
a máte ešte čerešne alebo som jediný?   viem, že je to náročné podľa fotky, ale bol by som vďačný aspoň za nejaké tipy, aby som nekúpil rovnakú čerešňu. dozrieva teraz vo výške 800 mnm, ale už ich chodím jesť asi týždeń. plody neboli vyfarbené... celý příspěvek >
Automatický posuv struny, 22.6.2018
keď máte skúsenosť s viacerými hlavami, tak viete porovnať spotrebu struny u automat., poloautomatickej a manuálnej hlavy? u manuálnej predpokladám, že bude najmenšia. pýtam sa preto, lebo mal som hlavu dolmar (talianska) a tam bola spotreba struny... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018 Obsahuje fotku
u mňa vyzerá cesnak asi takto, stále prší a padali aj krúpy, teda vedľa cibuľa je v biednom stave. aj burine sa celkom darí, ale už s ňou nebudem nič robiť do zberu... odrody havran (asi, mám to od rodiny) a "slovenský paličiak" (stredný riadok)... celý příspěvek >
Je toto šarka?, 26.5.2018
p. Hlavatý, dakujem :)
Je toto šarka?, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Lída, dakujem. skúsim ešte jedno foto. má to len táto hanita, vedľa je katinka a tá ma listy čisté a už pred rokom som si to všimol :(
Je toto šarka?, 26.5.2018 Obsahuje fotku
prosím vás, u mňa tiež ide o šárku? odroda hanita, minulý rok na jar sadená ako špičiak, už na jeseň som pozoroval svetlé miesta. ostatné stromy majú lísty ok, paradoxne som pozeral aj tie staré slivky, ktoré mám a len táto jedna má také listy. šárka... celý příspěvek >
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 11.5.2018
PP: to hrozno bolo len na okraj, k téme bolo to pred tým, teda že v poprade a vo svite marhule majú, ale už mi celkom chýbalo, keď ste dlho do mňa nezarýpli, aj som sa bál, či náhodou nie ste chorý :)
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 11.5.2018
známy má v poprade (650 mnm) marhuľu, ale netuším aká odroda, pred pár rokmi som videl plody, neboli ešte zrelé ale strom rodil bohato a on si to chválil. má to chránené medzi dvomi budovami. neviem aký je prístup slnka. tiež tu písal raz niekto zo... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 11.5.2018
síce téma je o píle, ale rovnaký problém som mal aj s krovinorezom. studený štartoval dobre, horúci už nenaštartoval a musel som čakať kým vychladne. vymenil som zapaľovanie a už funguje všetko ako má. btw. na to zapaľovanie, ktoré je problémové,... celý příspěvek >
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 8.5.2018
6.142: keď vás nebaví rozoberať hlavu, tak sa pozrite na hlavu oregon, tam sa struna len prestrčí z jednej strany na druhu, kolieskom sa navinie a nič sa rozoberať nemusí. rovnaký systém navíjania struny má hlava hecht 0130,  to kúpte svokre,... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 30.4.2018
p. Hlavatý, ďakujem. tie pahýle som už mohol zastrihnúť (opraviť), vtedy som mal zlé nožnice, nedalo sa dosť blizko konára strihnúť a poškodzovalo to kôru, preto je to zle. už mám nové. dúfal som, že si to nikto nevšimne, na hruške to je najviac... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 30.4.2018 Obsahuje fotku
odroda rubín. na prvej fotke ako orezať konár, ktorý má po celej dlžke kvety (tie pôjdu preč) ale to "V" na konci, s tým si neviem poradiť. na druhej fotke som naznačil ako by som to strihol, ale zase sa dostanem na "V" na konci. už len toto chcem a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika