Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění demižonu, 13.2.2016
Já požívám na odmočení Namo.A na čištění drobné skleněné kuličky.Písek nebo jemný štěrk může poškrábat a pak se čistí ještě hůř.
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 13.2.2016
No právě.A proto si myslím že přikrmováním už nic nekazíte.A každý kdo chodí do přírody a kouká kolem sebe vidí co ptáci i ostatní zvířata žerou.Ale to je na dlouhou diskuzi.A jestli přikrmovat nebo ne si rozhodne každý sám.Na internetu najdeme... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 12.2.2016
Přirozený výběr pokřivujeme už dávno.Kácení remízků, jednokultůrovou výsadbou nebo i výsadbou cizokrajných rostlin.Přikrmováním nic nezkazíte jen nedávat nic slaného nebo sladkého.Tedy hlavně nedávejte pečivo! Plísně ani hniloba tak nevadí. Nevím... celý příspěvek >
Grilování na litinovém tálu, 30.1.2016
Tál hodně natřít olejem nebo sádlem, nechat několik dní a vypálit.Nečistit odmašťovačem.Několikrát opakovat.Dá se použít i litinová pánev nebo stará plechová.Každý nemá teploměr na vysokou teplotu chce to jen zkušenost.
Dýňová semena, 29.1.2016
Vím že jsou dýně které mají semena bez slupek ale já mám množství semen ze šlupkou.lze je nějak snadněji vyloupat?
Šišky do kompostu?, 29.1.2016
Jak které. Samozřejmě ne přímo ale vytvořit žhavý základ.Já ale šišky používám raději při topení v kamnech.Petry ap.
Šišky do kompostu?, 25.1.2016
Já tahám z lesa šiška na topení.Občas i na grilování.Do kompostu bych je prohnal šrotovníkem.
Letní jablka dozrávají, 29.7.2015
Letní jabloň nebyla dva roky nijak ošetřována.Letos jsou plody i na vlcích.Kdy a jak lze provést řez.Odrůdu neznám jen vím že není Průsvitné.Žlutá barva přechází do červeného líčka.Dík
Okurky, 22.7.2015
Venkovní okurky nakládačky sice krásně rostou bohatě kvetou plody sice neopadávají ale nerostou.Stále jsou tak dva cm. velké.čím to může být.Odrůdu již neznám.
Odstranění lepidla, 24.5.2015
Jak odstranit lepidlo od etiket ze zakoupených skleniček?Louh ani benzín moc nefunguje.
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 24.5.2015
Starý dobrý ETA 022
Slimáci, 21.5.2015
Používám ostrou špachtli přidělanou na delší tyčku a večer sekám a sekám, ráno zas.
Jezírko v zimě, 4.5.2015 Obsahuje fotku
Rybka se opalují než jezírko zcela zaroste.
Skleník ve tvaru Geodome, 1.5.2015
Když vyřešíte větrání a stínění.
Jezírko v zimě, 9.4.2015
Ještě pro doplnění.30cm je voda asi 10cm hluboké dno.V létě je hladina zarostlá listy leknínů a navíc částečně zastíněna.S řasou nemám problém něco sežerou hlemýždi a když se v rozích utvoří nějaký chomáč tak jej namotám na větvičku a vytáhnu.Rybky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika