Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018/2, 13.7.2018
Ta moje reakce nebyla směřována k vašemu příspěvku.            Vladimír
Favorita Morettini 3, 12.7.2018
Opora už tam je. Chtělo to ale protrhat, plody jsou poněkud menší (mně ta velikost vyhovuje), ale nevím co s tou Favoritou bude příští rok. Nadměrné množství plodů a sucho s ní asi zacvičí i když jsem jí nějaku výživu už dal do těch děr co jsem... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Takhle ta Favorita Morretini 3 vypadat asi nemá. FRoduvěrné sadaře s tím asi nepotěším. Plody jsou sice trochu menší, ale vynikající.            Vladimír
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
Ještě chci dodat, že dělám jen džemy, rybízovo malinový a meruňkový a marmeládu rybízovou (jen trochu na vánoční linecké). Když je dostatek jahod tak ještě jahodový, do toho dávám kvůli želírování také rybízový protlak (mám ho vždy připravený a... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
To je normální fyzika. Tření po obvodu přidělaného víčka je menší než síla vyvozená hmotností marmelády v 0,7 l sklenici a tak víčko odskočí. Já používám na džemy jen skleničky 0,3 l a nemám s tím problémy. Pokud bych používal 0,7 l, tak bych přítlak... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 12.7.2018
Ze vzduchu asi rajčata žít nebudou. Potřebují živiny a ty rozpuštěné ve vodě nasávají kořeny. A plody jsou také většinou voda. Kdo ty podmínky má, ať to bez zalívání pěstuje. Ale nedoporučuji nikomu vsadit všechno na jednu kartu a začít s pěstováním... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 12.7.2018
Tak u nás taky neprší a všechno co jsem nezalíval je už dávno v pánu. U rajčat jsem to nezkoušel. Že by zrovna rajčata byla to bájné " perpetum mobile " a Stekovics jeho objevitelem?           ... celý příspěvek >
Snížení koruny meruňky, 10.7.2018
Děkuji za doporučení, asi jak budu mít trochu času tak se do toho dám. Taky jsem počítal se štěpařským voskem. Myslíte si, že latex je lepší?            Vladimír
Snížení koruny meruňky, 10.7.2018
Chci snížit korunu meruňky Velkopavlovická.. Úroda byla vysoká, velikost plodů docela dobrá (na to, že jsem neprrtrhával). Ale část plodů byla pro mne nedostupná. Tyto plody skončili na zemi jako pastva pro mravence. Chci se zeptat, kdy by bylo... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 9.7.2018
Dnes jsem ochutnal to Arielle F1. Dobré, není tak vodnaté jak některé jiné cherry, což mně vyhovuje. Kůže se mně nezdála nějak hrubší, ale momentálšpatně vidím a čekám na nové brýle, za ty které jsem ztratil.  Je to otrav psátt na počítači a... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 7.7.2018
Někde jsem řetl, že včely popínavé fazole neopylují. Snad jen květy napíchnou když hledají nektar. Ale je možné, že se pletu, paměť mně už tak neslouží.    Vladimír
Rajčata 2018/2, 7.7.2018
Evi díky. Já jsem se ptal hlavně proto, jestli ta semena nebudou vadit v těch usušených rajčatech. Gen, který způsobuje tu slupku s mikrotrhlinami bude asi nestabilní a těžko bude zachován v generaci F2 a už vůbec ne při křížení s jinými větším... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 7.7.2018
Podle mne se nejedná o žádné opylení jiným rajčetem, Jedná se o předvídatelný proces při opylení hybridních rajčat vlastním pylem, rajčata se více podobají prarodičům.. Podobný výsledek jsem měl já s přesevem F 3, některá rajčata připomínala odrůdu... celý příspěvek >
Paprika pálivá Jalahot, 6.7.2018
Příští rok bych chtěl pěstovat pálivou kulatou papriku odrůdu Ilka nebo Almapaprika. Podle obrázku nejsem schopen poznat, jaké velikosti jsou zralé plody. Pěstoval jste někdo tuto papriku? Poraďte... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 5.7.2018
To Arielle F1 vypadá skvěle. Když jsi ho chutnala, bylo tam hidně semen? Já Arielle mámzatím v zeleném stavu. Docela s na ně těším.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika