Příspěvky uživatele - 248.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořká mrkev, 19.10.2016
Teď jsem na to schválně koukla na google. Agro...    tam píše, že to je "stresovými podmínkami mrkve" před a po sklizni a způsobuje to isokumarin. Ale nepíší jakým stresem. Tak jestlipak jste na ni byla hodná?    Lída
Pozná někdo druhy kaktusů?, 15.10.2016
Ono to může být i cokoliv jiného, co má žebra, zatím je moc mladý.  Hlavně ho teď už až do jara nezalévejte, nechte ho co nejvíc na světle a pokud možno v teplotě kolem 5°C. Nejdůležitější z toho je... celý příspěvek >
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 15.10.2016
Také si myslím, že je to normální. Větvičky vevnitř nemají světlo, tak nemohou být zelené - fotosyntéza v nich neprobíhá.           Lída
Muškáty na zimu ostříhat?, 15.10.2016
No ono záleží také na tom, které máte. Sice jsem psala střihnout a řízkovat v únoru (to dělám řadu let), mám ale klasické vzpřímené muškáty. Pokud máte převislé (viz dole p.Walter), což mne v první chvíli nenapadlo, je asi lepší je z hlediska... celý příspěvek >
Co to je za druh? (popřípadě nemá nějakou nemoc?), 14.10.2016
Nemoc nemá, je to tzv. kristátní forma, ale druh nevím.           Lída
Výběr ovocného stromku, 14.10.2016
Nevím, jak jste na tom u vás se rzí hrušňovou, pokud se vyskytuje hodně, nevolila bych hrušeň, ale cokoliv jiného.           Lída
Muškáty na zimu ostříhat?, 14.10.2016
Zakrátit v polovině února, tím zároveň získáte řízky na rozmnožení. Přes zimu zalévat minimálně.           Lída
Jaká je Rajka, 13.10.2016
Strupovitostí ani padlím netrpí, u mne vydrží do konce února, pokud se nesní dřív (obvykle ano).          Lída
Prosím o určení velmi chutné staré odrůdy, 10.10.2016
Hornokrajský malináč je pod slupkou do růžova a jak píše pan doktor, touhle dobou už moučnatí.           Lída
Co je to za rostlinu?, 10.10.2016
Sanquinaria canadensis "Multiplex"... Měl ji v katalogu Lukon Bulbs nabo Lukon Glads (už nevím), moc se mi líbila, ale byla dost drahá... Tak buďte rád, že ji máte a daří se jí .           Lída
Vysadba kontajnerove stromceka, 10.10.2016
Konvalinko, dělám to také tak, pokud je bal hodně prokořeněný, protože jsem zjistila, že při nerozvolněném stavu balu rostlina prostě kořeny do stran nevyžene a neroste. S ovocnými stromky zkušenost nemám, kupuji... celý příspěvek >
Malé dírky v trávníku, 8.10.2016
Obvykle je dělá ježeček.           Lída
Název rostliny, 8.10.2016
Také to nemám na jídlo, rostou mi ze dvou stran kolem kompostu. Ale v tuhle dobu žádné jiné "žluté kopretinky" nekvetou, janeba už dokvetla a na listopadky je ještě brzy.                Lída
Řez broskvoní, 8.10.2016
Zjara, až začnou rašit.           Lída
Název rostliny, 8.10.2016
Topinambur, teď je v plném květu. Dlouho vydrží ve váze .  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika