Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka švestková, 20.4.2016
Co se týče karcinogennity glyphosátu, byla, myslím, prokázána opakovaně na myších. Jsou k tomu dohledatelné studie a právě průkazy karcinogennity vedou k jednáním o jeho zákazu. Samozřejmě obchodní zájem a obrovské finance, které se v tom točí, mají... celý příspěvek >
Kácení ořechu, 15.4.2016
Mylite se Petre H. Orech patri mezi ovocne dreviny a jako takovy ho lze kacet na vlastni zahrade bez povoleni.
Topaz nepřekonaný, 14.4.2016
Topaz stále patří k mým favoritům a dále ho roubuji, ale v podmínkách Ostravy mě zaráží jeho velká citlivost na padlí. Předevčírem jsem musel postříkat Kumulusem, část květních pupenů byla úplně bílá. Co je pak platná rezistence na strupovitost, když... celý příspěvek >
Je možné ještě teď řezat?, 14.4.2016
Otázka správného řezu je nekonečné diskuzní téma asi jako které auto je nejlepší. Způsoby a čas řezu jsou různé - podle druhu, odrůdy, podnože, vlastností stromu, cílů, možností zahradníka... Obecně řežu proto, abych získal ovoce co nejlepší... celý příspěvek >
Jak mám sestříhnout Meruňku 3 letou?, 8.4.2016
Nyní, lépe za suchého počasí, dále možný cca v červnu Šittův řez, případně letní průklest
Po jak dobe lze jeste ucinne pouzit jiz namichany postrik (signum), 8.4.2016
Já bych ho použil s tím, že jeho účinnost klesá, takže bych přidal jinou účinnou látku. Postřiky prodávané ve formě již připravené suspenze v rozprašovači jsou stabilizované nějakým stabilizátorem aby je bylo možno skladovat
Opravný řez Admirálu na M9, 4.4.2016
Pánové nehádejte se, kdybych tušil, jakou debatu rozpoutám... je vidět, že jste pro věc zapálení, ale někdy je tady těch sporů až příliš. Podle mne je otázka řezu velmi složitá, neb neexistuje jeden správný způsob, nýbrž řada různých způsobů,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.4.2016
Ostrava včera pěkně, teplo, bezvětří - včera Zato+Horizon do růžovějících poupat na Ledaně a Bergeronu (po Šittově řezu kvetu cca o týden později než sousedé) Daník
Třešeň - štíhlé vřeteno, 29.3.2016
Video
Poznej ptáka 2, 11.2.2016
100% Cizek lesni :-)
Řez meruňky, 19.1.2016 Obsahuje fotku
Na fotkách se obtížně pozná prostorová orientace větví, tak snad bych to opižlal (v květu) takto - viz foto. Základ má jednu osu, takže volný zákrsek nebo přerostlé vřeteno. Ten konkurenční výhon bych potlačil na cca 15cm s pupenem ven a v dalších... celý příspěvek >
Rez na jare po Sittove rezu, 19.1.2016
Necítím se být expert na peckoviny, ale po Sittově řezu dělám následující: Vyberu z nejsilnějších výhonů vhodný terminál jako vhodné pokračování kosterní větve, pokud je dlouhý, zkrátím ho o 1/4-1/3 případně víc. Konkurenční silný výhon zkrátím na... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 13.1.2016
Tak jsem si zase "udělal radost" a domů dorazily Bahco PX - M2 i s náhradní čepelí v ceně. Objektivní posouzení možná dodám, až budu mít za sebou 1/2 dne stříhání. První pocity v porovnání s mými dosud nejlepšími Gardena BP 50 - velikost hlavy... celý příspěvek >
Péče o mladou třešeň, 4.1.2016
ať obrázek přiložím v jakékoliv poloze, vždy se zobrazí na ležato...
Péče o mladou třešeň, 4.1.2016 Obsahuje fotku
A jak byste postupovali u této třešně - možná to není zcela patrné z fotky - stromek v popředí byl vysazen loni jako špičák a vyrostly výhony až metr dlouhé, které jsem vyvázal na terminál a 4 postranní. Je to na Gizele, takže z toho bude takový... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika