Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Dobrý den, chci se zeptat jak složité je vymontovat z Hondy 190 karbec, jaká to má uskalí, už se to tarokování na 1 rychlost nedá poslouchat a při ubrání plynu chcípne, tak se chci kouknout na ten karbec jak je zakydaný. dekuji.
Jaký kotouč do křovináku?, 28.6.2016
no sekám i zpet a to je asi ten problém.
Jaký kotouč do křovináku?, 28.6.2016
má prumer 230mm a má 8zubu, 
Jaký kotouč do křovináku?, 28.6.2016
No jo, dobrá rada
Jaký kotouč do křovináku?, 28.6.2016
Zdravím, prosím máte nekdo zkušenost jaký kotouč je nejepší na sekání travy určené k sušení?Mám na mysli do křovináku, vyzkoušel jsem ten plastový, pak trojzubec a stále to není ono, delá to moc malé kousky, poradí nekdoi?
Co to je? Žampion?, 19.6.2016
Dobře, zítra zkusíme udelat obed a uvidíme co se s námi stane.
Co to je? Žampion?, 19.6.2016 Obsahuje fotku
už je to teda druhý den otržené
Co to je? Žampion?, 18.6.2016
má to ale hnedé hlavy
Co to je? Žampion?, 18.6.2016 Obsahuje fotku
tady je
Co to je? Žampion?, 18.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsem vysadil rajčata na hromade slepičincu a na nich je cca 25cm hlíny, ted mi tam vyrostly houby, vypadají jak žampiony ale mate me hnedá hlava.
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 31.5.2016
Samozřejme, servis je pohodlne řešení ale človek je tvor hloubavý a tak se učí, synek meřil cívku a je prý v háji a ješte k mému přístupu, chodím na tři smeny tak tu bohužel nesedím stále. Přesto moc dekuji, díky vám jsem se dopátral k problému,... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 31.5.2016
Připomínam že palivo tam jde, odšroubuji svíčku a vidím jak stříká benzin, opravdu nejde jiskra, oddelal jsem fajfku a také nic.
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 30.5.2016
Ano, kabeláž je v pořádku a páčka plynu na pozici Start, ten křovinák je 3 roky starý a málo bežel.
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 29.5.2016
Jak se to dá zjistit že je špatné?je mi to divné, na podzim jsem to uložil a šlo to a ted to nejde.
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 29.5.2016
Prosím o pomoc, dnes jsem vyndal ze sklepa křovinák Hecht144 a nepodařilo se mi ho nastartovat, palivo tam jde ale nedává jiskru, svíčku jsem dal novou a nic, když držím svíčku v ruce a zároven startuji tak to ani trchu nekope.  dekuji za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika