Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 3.4.2017
ahoj, tak ako som pisal, stromy neboli v kvete, tak som ich vsetky postriekal predjarnym postrekom, mam este hrusky teraz postriekat aj Sulkou? J
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 1.4.2017
Ahoj, takže stromy nie sú v kvete takže môžem striekať. Stačí predjarný, alebo aj niečo iné? Prikladám večer foto hrušní. J
Fika zacina rasit, co s nou?, 10.1.2017
Dakujem za radu, a ako casto by ste ju polieval? J
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 10.1.2017
takze ich nemam povylamovat aby sa nevysilovali?
Fika zacina rasit, co s nou?, 9.1.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, neskoro na jesem som dostal od kamarata mladu, odkopanu figu. Bo to len prutik. Dal som ho v zemi do chodby nasho panelaku, ku oknu, kde je cca 15.C. Teraz figa zacina mohutne nasadzovat listy. Mam to nechat tak? Dakujem za pripadne rady. J
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 9.1.2017 Obsahuje fotku
ahoj, mam za oknom na chodbe domu /cca 15.C/ za oknom muskaty, tieto mi zacali mohutne vyrazat nove vyhonky, neporadi niekto co s tym? Mam to nechat tak, alebo nejako poolamovat? Ak ano ako? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Co chybi fikusu Benjamin?, 10.11.2016
skusim vymenit tu zem, jinac moc ho nepolevame. Apropo, jak, casto treba fikus polevat aby byl v pohode?
Co chybi fikusu Benjamin?, 2.11.2016 Obsahuje fotku
ahoj, uz vice let mam na chodbe cinzovniho domu primo pri okne, ktere je stale zavrene, fikus Benjamin.  Tento mi ale stale chradne, permanentne mu padaji listy. Nevite cim je to a co delat aby se fikusu darilo?  J
Je toto plesen?, 3.8.2016
Jasne ze je to plisen, OKAMZITE napadnute listy a plody odstranit a postrikat fungicidem, napr.Champion!!!
Skodca na hrusni, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, na 7 rocnej hruske Wiliams sa mi objavil skodca, kedze vdaka mrazu nemam ale tento rok ziadne ovocie, chcem sa spytat ci ma zmysel teraz hrusku striekat. Pravdepodobne sa jedna o roztoca, mam este staru zasobu Omite, alebo Nisorunu, mam to... celý příspěvek >
Ma zmysel nechavat nove výrastky zo spodku stromu?, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem sa spytat: 1/na cca 7 rocnom strome jablone a slivky zacali vyrazat zospodu nove vyhonky. Da sa s tym nieco robit a ma to zmysel aby bol z toho v buducnosti novy stromcek, alebo to mam vyrezat? 2/kedze tento rok na jabloniach... celý příspěvek >
Vhodny herbicid na datelinu v travniku, neporadi niekto?, 7.6.2016 Obsahuje fotku
ahoj mam vo svojom travniku kolesa malej datelinky. Neporadi niekto vhodny, selektivny herbicid? Bofix nezabera. Dakujem J
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 7.6.2016 Obsahuje fotku
Este raz zlozenie mojej travy
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 31.5.2016
Stale ale neviem ako mam tu textilu dat.Neposle niekto nejaky link kde to je vidiet.
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, pestuji na balkone natovy petrzel, neporadi nekdo co mu chybi kdyz zloutne cast nate? Balkon je pul dne slunny, zalevam pravidelne, pohnojil jsem hnojivem Start Kristalon. J
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika