Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 30.1.2018
Pokud trváte na rozestupu řad 180 cm, pak je podnož M9 pro volné tvary nejlepší, možná jedinou volbou. Podmínkou je kvalitní půda, trvalá opora a žádný plevel. Osobně bych v takovém případě zvolil spíš dvě ovocné stěny na drátěnce. V tom případě je... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 29.1.2018
Já tomu nerozumím. Ne že bych měl něco proti radám tak zkušených pěstitelů. Ale paní Monika nesděluje, v jaké poloze a půdě chce své stromy pěstovat.  Můj 25letý strom Vandy na A2 je velký asi jako 4letý Merkur na M26 dr. Hlavatého. Taky o... celý příspěvek >
Domácí šunka, 25.1.2018
Já jsem koleno vařil v kuse (jen vykostěné) i s kůží, 2 hodiny asi 75st..
Vypeckovat svestky?, 25.1.2018
Recykllujeme tu mnohokrát diskutované téma. Existují lidé, kteří při zakládání kvasů vypeckují i třešně, jablka, hrušky oloupají a vykrájí jádřinec. Samozřejmě tvrdí, že taková pálenka jim chutná líp. Pak jsou tací, kteří jablka a hruška ani... celý příspěvek >
Vypeckovat svestky?, 25.1.2018
nebudu chtít pálit, tak je přecedím před pálením.To jde dobře.Odvezuli to do pálenice, tak tam to udělají za mě. U Vás v pálenici cedí kvas před pálením? Přiznám, zatím jsem takovou pálenici neviděl. Pravda, neviděl jsem zdaleka všechny.
Jaký nůž na roubování?, 24.1.2018
Svatá pravda. Svůj ulamovák je třeba nazývat ostrý steparský nožík.
Vypeckovat svestky?, 24.1.2018
V tomto se musím pana Rafaela zastat. Ne kvůli kvalitě zmíněné knihy -  nečetl jsem ji a až tolik tomu nerozumím. Z příspěvků jsem ale vyrozuměl, že p. Rafael pecky v kvasu nejen toleruje, ale i vítá: Navíc když ta peckovina ke slivovici... celý příspěvek >
Mohu roubovat třešeň, 24.1.2018
Roubovat nyní lze, ale asi bych aspoň měsíc počkal. S nařezáním roubů bych ovšem nečekal.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 22.1.2018
Moje Gold Bohemia zraje o trochu dřív, ale bude to slabší podnoží než originál Bohemia na semenáči.
Jaký nůž na roubování?, 22.1.2018
Pokud možno jedním řezem a směrem k sobě. Tak, jako většina.Omlouvám se, že jsem neposlechl a shlédnul víc, než jsem směl. Jestli jste někdy roubovací nůž držel v ruce, jistě víte, že je broušený z jedné strany, ostatně se o tom zde hojně... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 22.1.2018
Pokud roztokem postříkáte porost za plného sluníčka, rozkladem na čpavek vzniká čpavková voda a ta listy popálí... Nebojte se postřiku močovinou. Samozřejmě za plného sluníčka se nestříká nikdy ničím. Ale používaný 1%roztok močoviny, i kdyby se... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 22.1.2018
No nevím. Mně se to video nelíbí. To odšmidlávání roubu od sebe rozhodně nevytvoří rovnou styčnou plochu. Jistě, štěpení za kůru lecjakou nepřesnost odpust, ale jako vzor a idál to nevidím.
Co si jeste poridit, 22.1.2018
Golden se presýti... a navíc je to hodne prechemizovaná odruda Těžko podle odrůdy určit jesli víc chemie spolkne Golden, Elize či Idared...
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
To nemám, ale při roubování považuji za důležitější než znalost úhlů, aby se rouby ujmuly. A ony se ujímají.
Gén Rvi6, 16.1.2018
asi stejně jako v UEB Střížovice... do odrůd Opál Sirius Luna... Ti to dělali prostým křížením s rezistenty. Taky by mohlo jít o genetickou manipulaci jako u švestky Honey sweet.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika